Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu s plochou střechou v Brtnici

Zateplení stropu novostavby rodinného domu s plochou střechou v Brtnici

17.10.2022

Zateplení Jihlava

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu s plochou střechou, trámovou vazbou v Brtnici. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na lehký sádrokartonový strop vrstvu foukané izolace vysokou 35 cm. V tomto případě byla zvolena celulózová neboli papírová izolace, která se foukala do plna na volno, aby si celulóza následně sedla a vytvořila tak větranou mezeru. Zateplení stropu proběhlo rychle a efektivně a majitel domu se tak hned mohl těšit dokonalému tepelnému komfortu v domě. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Jedná se jednoduché a rychle řešení a rovněž o důležitou investici, která se vyplatí!

Zateplení stropu

Novostavba rodinného domu v Brtnici disponovala plochou střechou se sklonem 25°. V nejvyšším místě měla střešní dutina pouhých 50 cm. Tým pracovníků Poctivé izolace si ale zvládne s lecčím poradit, a tak i na sádrokartonovém stropě novostavby v Brtnici vznikla celistvá kompaktní vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů, skrz které by mohlo drahocenné teplo unikat ven. Jako materiál byla v tomto případě použita celulózová neboli papírová izolace, konkrétně materiál Climatizer Plus. Mezi přední výhody těchto izolací patří zejména vysoká měrná kapacita tepla. Čím vyšší měrná kapacita tepla, tím lépe dokáže izolace v sobě akumulovat teplo. Díky tomu pak nedochází k nepříjemnému přehřívání Vašeho domu v horkých letních měsících. Poctivá izolace ochrání Váš dům nejen proti zimě, ale i proti vedru. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace a šetřete na energiích již tento rok. Jedná se o důležitou investici, která se vyplatí. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 54 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×