Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Jak pracujeme

 • 1. krok

  Poptávka izolačních prací

  Zavoláte nám, nebo nám pošlete poptávku, protože potřebujete zaizolovat strop, střechu nebo stěny domu, anebo o této možnosti uvažujete. Nebo si nejste jisti a chcete jenom radu, zda má smysl dům izolovat. Zároveň chcete pro izolování spolehlivého partnera, který se o všechno postará, který má za sebou tisíce realizací, který může nabídnout několik druhů izolačních materiálů, které si můžete nezávisle nechat posoudit například na Srovnávač izolací

 • 2. krok

  Zavoláme Vám

  Pokud nám napíšete, tak se Vám obratem, avšak nejpozději do 24 hodin ozveme telefonicky zpět. Abychom Vám a Vašemu domu mohli pomoci zeptáme se na pár jednoduchých věcí. No a kdybyste si nebyli jisti, přijedeme dům osobně prohlédnout Naši technici jezdí po celé republice, takže není problém domluvit přesný čas, kdy by se u vás zastavili. Následně vám vypracujeme nabídku a položkový rozpočet. Přitom Vám prozradíme pár triků, jak ušetřit a čeho se vyvarovat, projdeme společně technické parametry stavby a následně vám vypracujeme nabídku.

 • 3. krok

  Cenová kalkulace

  Po telefonickém rozhovoru, nebo prohlídce stavby Vám zpracujeme cenovou nabídku foukané izolace šitou na míru Vašim požadavkům, potřebám a hlavně takovou, která bude nejlepší pro Váš dům. Součástí cenové nabídky bude i návrh ideálního izolačního materiálu pro Váš dům, a to přesně na míru požadavkům a zajištění dlouhodobé funkčnosti izolované části domu. Vysvětlíme proč Vám doporučujeme konkrétní izolační materiál, jak bude fungovat ve Vašem domě a v čem je lepší než jiné izolace. Společně s cenovou nabídkou Vám zašleme technický list izolačního materiálu. Sdělíme Vám, kolik za izolaci zaplatíte, kolik izolace Vám dodáme, jak Vám izolační vrstva bude izolovat a ještě Vám poradíme, jak si nás zkontrolujete, že jsme Vám dodali slíbené množství izolace. Po zaslání cenové kalkulace Vám necháme libovolné množství času na rozmyšlenou. Netlačíme na Vás, abyste objednali ihned nebo za týden. Rozhodnutí je jenom na Vás. Po dobu svého rozhodování nám můžete kdykoliv zavolat, nebo napsat s doplňujícími dotazy a my Vám je velmi rádi vysvětlíme. Případně přijedeme na Vaši stavbu na konzultace.

 • 4. krok

  Objednání realizace foukané izolace

  Těší nás, že jste si nás vybrali pro izolování Vašeho domu. Od teď se nebudete muset o nic starat. Vše již máme vyřešené a domluvené v předešlých krocích a izolovaní samotné bude velmi rychlé a bezproblémové. Potvrdíme si termín realizace a vše připravíme do výroby. V tento okamžik je Vaše realizace předána do plánování výroby.

 • 5. krok

  Plánování termínu realizace

  Abyste se nemuseli o nic starat, tak Vám zavoláme a domluvíme si s Vámi nejvhodnější termín pro foukání izolace. Jakmile se termín realizace v kalendáři blíží, tak Vám ještě jednou zavoláme a potvrdíme si dohodnutý den a hodinu našeho příjezdu.

 • 6. krok

  Realizace foukané izolace

  Ve stanovený den a čas k Vám přijede naše realizační skupina na samotnou aplikaci foukané izolace. Parťák si ještě jednou proměří izolovanou konstrukci, sdělí Vám, jak bude aplikace izolace probíhat. Mimo těchto všech věcí Vám nabídne možnost si přepočítat spotřebovaná balení aplikované izolace. Pak se jde už na samotné foukání.

 • 7. krok

  Předání díla

  Po dokončení foukání izolace si naši pracovníci po sobě uklidí, použité věci a zbytky odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Sbalí si veškeré pracovní pomůcky, včetně použitých igelitových obalů od izolace a předáme je k ekologické likvidaci. Společně uděláme kontrolu izolační vrstvy, kontrolu dodaného množství materiálu a odvedené práce k Vaší spokojenosti. Pokud bude vše v pořádku, podepíšeme předávací protokol.

 • 8. krok

  Platba za izolační práce

  Na základě potvrzeného předávacího protokolu Vám bude naším ekonomickým oddělením vystavena faktura, kterou uhradíte převodem peněz z Vašeho účtu na náš účet. Lze platit i hotově. V tom případě Vám realizační skupina již na místě vystaví pokladní doklad o příjmu hotovosti a peníze předáte našemu parťákovi. Jakmile se naši foukači vrátí na firmu, vystavíme a zašleme fakturu, na které je uvedena platba v hotovosti. Nevybíráme zálohy, nechceme po Vás podepsat smlouvu o dílo.

 • 9. krok

  Záruka na dílo

  Po tom všem Vám izolace perfektně funguje a zařadíte se mezi naše tisícovky spokojených zákazníků. Na naši práci i materiál Vám poskytujeme až 60 měsíční záruční dobu a ve výjimečných případech, poskytne-li ji výrobce izolace, i delší.

 • 10. krok

  Doporučení

  Stává se nám velmi často, že nás naši spokojení zákazníci doporučují dále s informací o naší poctivé práce. Sdělují nám, že tak poctivou práci dlouho nezažili. A pomáhají nám tak šířit dobré jméno naší společnosti dále. Stejně tak se nebudeme zlobit ani na Vás, naopak, bude velmi rádi, když nás doporučíte Vašim příbuzným, kolegům, kamarádům, sousedům, známým a dalším. Aby i oni mohli poznat výhody POCTIVÉ IZOLACE.

Napište nám

Jarní prohlídka zdarma ×