Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

O nás

Jak vznikla POCTIVÁ IZOLACE?

Příběh poctivé izolace začíná v roce 2010. V tomto roce jsme založili společnost MACHSTAV s.r.o., která se zabývala mimo jiných stavebních činností i foukanými minerálními izolacemi. Od samotného začátku jsme věděli, že izolace chceme a budeme foukat poctivě a že bude pro nás na prvním místě nikoliv zisk, ale ZÁKAZNÍK. Jak jsme si řekli, tak jsme také udělali. Poctivá práce se promítla do našich referencí. Našim zákazníkům se snažíme na prvním místě vždy dobře poradit, navrhnout ideální parametry izolací, doporučit ten nejlepší izolační materiál, zajistit správný postup izolačních prací a to vše za běžnou cenu. Objednávky se nám jenom hrnuly. A s nimi i spokojení zákazníci, kteří nás chválí, doporučují svým sousedům, kolegům z práce, příbuzným, prostě všem, kteří zrovna potřebují řešit zateplení svých domů. Naše pověst se šířila po celé zemi všemi směry Naše poctivost se vyplácí, zákazníci jsou spokojení a pějí jenom chválu. A když se nám přeci jenom mimořádně něco nepovedlo, tak jsme se k tomu postavili jako chlapi a okamžitě jsme přijeli a vše promptně vyřešili k naprosté spokojenosti. A samozřejmě jsme se z naší chyby poučili a náš systém foukaných izolací vylepšili tak, aby se stejná nebo podobná chyba už v budoucnu neopakovala. Těší nás, že přes více než 10 letech na trhu s foukanými izolacemi a po několika tisících zateplených objektů po celé ČR nikde na internetu ani nikde jinde nenajdete ani jednu špatnou referenci. Zakládáme si na rovném a přátelském vztahu, transparentním procesům, proto co slíbíme – to dodržíme. Poctivost se vyplácí, podívejte se, jak pracujeme. V závislosti na odezvě naších zákazníků jsme se rozhodli vytvořit v rámci naší společnosti vlastní značku pro foukané izolace, která by charakterizovala naší odvedenou práci v oblasti foukaných izolací, náš přístup k práci a foukaným izolacím jako takovým a v neposlední řadě i náš přístup k tomu nejdůležitějšímu, co máme a tím jste Vy - naši zákazníci. Zrodila se značka pro foukané izolace a synonymum naší práce POCTIVÁ IZOLACE. Společně s Poctivou izolací se zrodilo nové logo, barvy, web, Facebook, Instagram, YouTube.

Poctivá izolace

Není to jenom o tom, že si do názvu značky naší práce a naší izolace dáme dvě slova POCTIVÁ IZOLACE a je vyhráno. To ani náhodou! Takto nepřemýšlíme. Pro nás je to závazek k další poctivé práci, poctivě izolovat i nadále, tak jak jsme izolovali doposud a neusnout na vavřínech. Chceme se i nadále rozvíjet, vylepšovat a Vám - našim zákazníkům dodávat služby v nejvyšší kvalitě a stále za dostupné ceny, jako doposud.

Proč POCTIVÁ IZOLACE?

Protože od samotného založení firmy děláme foukané izolace poctivě, všem našim zákazníkům sdělujeme veškeré informace a parametry. Každá společnost, i ten nejmenší živnostník, který fouká tepelné izolace, je ten, který vytváří izolační vrstvu. Je vlastně výrobcem izolační vrstvy. Od roku 2012 je v ČR v platnosti oborová norma ČSN EN 14 064-2, která řeší foukání minerálních izolací a sděluje, co musí všichni foukači minerálních izolací dodržovat, zákazníkům sdělovat a garantovat. My jsme hrdí na to, že vše, co našim zákazníkům sdělujeme od samotného založení naší firmy až po dnešní dny je v naprostém souladu s touto normou. Dokonce našim zákazníkům sdělujeme podstatně více, než požaduje norma a než by byly konkurenční firmy rády. Plně transparentní proces izolace a práce, naše naprostá otevřenost Vám garantuje, že nebude nikdo ošizen, podveden ani nijak okraden. Internet je mocné sdělovací medium. Za dobu naší existence na něm nenajdete žádné negativní ohlasy na naši společnost. Prostě svou práci s foukanými izolacemi děláme POCTIVĚ a do budoucna i POCTIVĚ dělat budeme.

 

 

Jsme tu pro Vás

Neváhejte nám napsat

My se Vám co nejdříve ozveme

Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×