Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Hlavní logistik

Hledáme logistika s pokročilými dovednostmi v oblasti plánování

Pozice je OBSAZENA

Děkujeme všem uchazečům, kteří projevili zájem pracovat v naší společnosti na pozici Logistika. Pracovní místo máme již obsazeno a těšíme se na nástup nového kolegy.
Pravidelně sledujte naše www stránky a sociální sítě a vedle spousty zajímavých informací kolem zateplování budov zde naleznete i volná pracovní místa v naší společnosti.

Děkujeme POCTIVÁ IZOLACE

Logistik

Máš již za sebou zkušenosti v oblasti logistiky a hledáš nové výzvy? Chtěl/a bys se přidat k našemu pevně soudržnému týmu a podílet se na různorodých projektech? Nebojíš se převzít odpovědnost nejen za své úkoly, ale i pomáhat svým kolegům s jejich dokončením? Pak máme pro tebe příležitost, která přesně odpovídá tvým představám.

Poslat životopisarrow_right

Hlavní náplň práce

Naše společnost Poctivá izolace, lídr v oblasti tepelných izolací v ČR, se rozrůstá a s tím i náš projektový a logistický tým. Máš zkušenosti, které by nám mohly přinést nové perspektivy? Hledáme logistika s pokročilými dovednostmi v oblasti plánování, kdo je zároveň efektivním koordinátorem.

Naše práce je dynamická a rozmanitá. Budeš mít na starosti plánování a koordinaci výjezdů našich týmů, zajištění dostatečných zásob materiálu a správu technického vybavení. Máš možnost pracovat na zlepšování interních procesů, což přispěje k lepší efektivitě a kvalitě naší práce. Pokud tě baví hledat nové způsoby, jak naše služby zlepšit a efektivněji prezentovat, jsi ten, koho hledáme.

kariéra
kariéra
kariéra
kariéra

Firemní benefity

task_altPrémie (13. a 14. plat)
task_altFiremní tarif
task_altVolná pracovní doba
task_alt5 týdnů dovolené
task_altHome office
task_altPracovní poměr HPP/zkrácený
task_altTeambuildingy
task_altŠkolení
tým poctivá izolace

Pošlete nám svůj životopis

place Dobronín
calendar_month Práce na plný úvazek
business Poctivá Izolace
Poslat životopisarrow_right

Přidej se k nám

Je něco konkrétního, co tě láká nebo oblast, ve které chceš excelovat? Rádi tě podpoříme ve tvém profesním růstu. Staň se součástí našeho týmu a pomoz nám tvořit lepší životní prostředí díky kvalitním izolačním řešením.

Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×