Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace bytového domu ve Svatobořicích–Mistříně

Izolace bytového domu ve Svatobořicích–Mistříně

07.07.2022

Zateplení Hodonín

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení bytového domu ve Svatobořicích-Mistříně. Jednalo se o rekonstruovaný bytový dům s konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem a s lehkými sádrokartonovými stropy. Poctivá izolace zde měla za úkol doplnit foukanou izolaci do šikmin a na volnou plochu půdy ve vrstvě přibližně 10 cm. Provedlo se pouze doplnění izolace na volnou plochu, jelikož doplnění do šikmin bylo nerealizovatelné z důvodu nedostatku místa pro izolaci. Foukalo se na celkovou plochu 250 m2. Jako materiál byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf.

Zateplení stropu

Při rekonstrukci bytového domu ve Svatobořicích–Mistříně se v rámci dotace Nová zelená úsporám zrealizovalo doplnění izolace pro zefektivnění současného stavu. Jednalo se o doplnění izolace do šikmin a na volnou plochu půdy. Do šikmin bylo doplnění izolace nerealizovatelné, jelikož zde nebylo již žádné místo pro izolaci, a tak zrealizovala Poctivá izolace pouze doplnění na volnou plochu půdy. Půda byla před našim příjezdem vyklizena a revizní lávky byly nazvednuty. Abychom zajistili poklidnou realizaci a nerušili či neomezovali obyvatele domu, natáhli jsme foukací hadice ze dvora pře výlez. Na plochu půdy bytového domu nafoukala Poctivá izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 10 cm. V tomto případě byla volba materiálu Supafil ideálním řešením. Supafil má nízkou objemovou hmotnost, a tak strop, který již disponuje vrstvou foukané vaty, nijak více nepřetíží. Doplnění izolace v bytovém domě ve Svatobořicích-Mistříně zrealizovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Jedná se o oboustranně výhodnou spolupráci, díky které naši partneři ušetří spoustu času, peněz a vyhnou se pro ně mnohdy nepříjemné práci. Pracovníci Poctivé izolaci pracují rychle, efektivně a hlavně kvalitně. Na stropě bytového domu tak vznikla dokonale izolující vrstva foukané vaty, která zajistí tepelný komfort v domě po celý rok.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 26.4 m³
Oblast: Hodonín
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×