Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace novostavby bungalovu v Povrlech

Izolace novostavby bungalovu v Povrlech

27.06.2022

Zateplení Ústí nad Labem

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Povrlech. Šlo o bungalov s valbovou střechou a konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem. Na lehký sádrokartonový strop o celkové ploše 136 m2 nafoukala Poctivá izolace materiál Supafil lof od společnosti Knauf ve vrstvě 32 cm. Díky nízké objemové hmotnosti této minerální sklené izolace se lehký sádrokartonový strop nijak nepřetíží, a to ani při vyšších vrstvách.

Zateplení stropu

Pro novostavby, jejichž krov tvoří příhradový vazník je foukaná izolace tím nejlepším řešením. Materiál se pomocí foukacích strojů dostane do každého zákoutí a vytvoří souvislou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů i v těch nejkomplikovanějších částech stropu. Izolace stropu tvoří velkou část plochy domu, proto je třeba dbát na to, aby byla maximálně kvalitně provedena. Díky Poctivé izolaci získáte navíc mnoho skvělých benefitů, jako např. rychlost provedení, kvalita izolačních materiálů, které Poctivá izolace nabízí, záruka na dílo 5 let, technická konzultace zdarma na místě či měření termokamerou. Izolace navíc skvěle fungují nejen proti vedru a proti zimě, ale i proti požáru. Většina z nabízených produktů v našem sortimentů je rovněž ekologicky nezávadná, nealergenní a recyklovatelná. Pro zateplení domu v Povrlech jsme použili naši top izolaci pro zateplování stropů ze sádrokartonu, a to lehkou skelnou izolaci Supafil. Tento materiál váží zhruba o polovinu méně než izolace čedičová, celulózová nebo dřevovláknitá, a proto je z hlediska nosnosti stropu z lehkého sádrokartonu ideální volbou většiny majitelů rodinných domů s příhradovým krovem, kde se navíc k přísným normám na zateplování klade důraz na čím dál vyšší vrstvy izolací. Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Povrlech zrealizovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Jedná se o skvělou formu spolupráce výhodnou nejen pro větší stavební společnosti, ale i pro menší dřevostavitele a jiné řemeslníky. Díky Poctivé izolace ušetříte spoustu času, práce i peněz. Poptejte si zateplení domu od Poctivé izolace i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Ústí nad Labem Objem 43.52 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×