Izolace novostavby rodinného domu se sedlovou střechou | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace novostavby rodinného domu se sedlovou střechou v Jirnech

Izolace novostavby rodinného domu se sedlovou střechou v Jirnech

19.09.2022

Zateplení Praha-východ

V září 2022 zateplila Poctivá izolace novostavbu dřevostavby rodinného domu v obci Jirny. Jednalo se o dřevostavbu typu bungalov se sedlovou střechou, krovem tvořeným příhradovými vazníky a lehkými SDK stropy. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš profi tým proškolených pracovníkůnafoukal na strop dřevostavby ve vrstvě vysoké 32 cm. Zatepleno bylo během chvilky. Celou zakázku zrealizovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Pro bungalovy je vazníková konstrukce a lehký SDK strop typický. Použití technologie foukané izolace se zde přímo nabízí. Foukaná vata vytvoří na ploše stropu celistvou dokonalou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů, a Váš dům je tak dokonale chráněn jak v zimě před únikem tepla, tak v létě před přehříváním. Foukaná izolace totiž izoluje proti zimě i proti vedru. Na lehký sádrokartonový strop dřevostavby v Jirnech nafoukal tým Poctivé izolace skelnou minerální izolaci Supafil loft. Supafil má velmi nízkou objemovou hmotnost, a tak lehké stropy nijak zvláště nepřetíží, a to ani ve vyšších vrstvách. Navíc je rovněž prodyšný, nehořlavý a nesléhává. Zkrátka skvělý materiál vhodný nejen do vazníkových konstrukcí v bungalovech. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy a ušetřete tak na energiích. V rámci našeho zákaznického servisu Vám se vším rádi poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Praha-východ Objem 32 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Stavební firmy