Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace novostavby rodinného domu v Bítovanech

Izolace novostavby rodinného domu v Bítovanech

03.06.2022

Zateplení Chrudim

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace izolaci novostavby rodinného domu v Bítovanech. Díky technologii foukané izolace, která se někdy označuje také jako foukaná vata, se na ploše stropu vytvoří lehká celistvá vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Tato dokonalá vrstva pak zajistí ideální tepelný komfort. V zimě se v domě krásně udrží teplo a v létě je naopak dům chráněn proti neúnosnému vedru. V případě domu v Bítovanech použila Poctivá izolace celulózovou izolaci Climatizer Plus od společnosti Ciur, kterou aplikovala ve vrstvě 300 mm.

Zateplení stropu

Stropy novostaveb jsou jedním z nejčastějších typů stropů, které Poctivá izolace zatepluje. Je důležité dbát na vhodný výběr izolačního materiálu. S tím Vám ale v Poctivé izolaci rádi poradíme a vybereme ten správný druh izolace pro Vaši konstrukci. V současné době tvoří naši nabídku celkem 5 druhů izolačních materiálů. Každý z těchto materiálů má své výhody, které se pak projevují v konkrétních typech konstrukcí a v konkrétních případech. V případě domu v Bítovanech jsme použili celulózovou neboli papírovou izolaci. Konkrétně materiál Climatizer Plus od společnosti Ciur. Tento druh izolace je ideální především pro zateplení dutin střech, které se mohou v letních měsících snadno přehřívat, jelikož právě celulózové izolace zvládnou oddálit přehřívání domu o několik hodin. Díky technologii foukané izolace zvládla Poctivá izolace bez problémů zateplit i spletitý vazníkový strop domu v Bítovanech, a to rychle a efektivně, bez tepelných mostů. Investor si v tomto případě opatřil vše potřebné pro aplikaci foukané izolace. Konkrétně investor obednil výlez do výšky izolační vrstvy, udělal lemy na vnější hraně věnce, aby izolace nevypadávala ven a zhotovil si lávku ke komínu. Pokud se na tyto přípravné práce necítíte, není to žádný problém. Veškerou přípravu Vám v Poctivé izolaci zajistíme. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Chrudim Objem 45.7 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×