Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace novostavby rodinného domu v Brodku u Přerova

Izolace novostavby rodinného domu v Brodku u Přerova

05.08.2022

Zateplení Přerov

V srpnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení novostavby rodinného domu typu bungalov v Brodku u Přerova. Jednalo se o rodinný dům s vazníkovou střešní konstrukcí, lehkými sádrokartonovými stropy s instalační mezerou a podkladem pro aplikaci OSB desky. Nad podkladem se bude nacházet pochozí plocha ve výšce 480 mm. Na celkovou plochu 115 m2 nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě vysoké 35 cm. Jedná se o velmi lehký materiál, který sádrokartonové stropy nijak zvláště nepřetíží, a to ani ve vyšších vrstvách.

Zateplení stropu

Do spletité vazníkové konstrukce je použití technologie foukané izolace ideálním řešením. Foukaná vata obalí každý vazník a dostane se všude tam, kam má. Na stropě tak vznikne dokonalá celistvá vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů, skrz které by mohlo drahocenné teplo unikat z domu ven. Foukaná izolace navíc funguje skvěle nejen proti zimě, ale i proti vedru, kdy zamezuje nepříjemnému přehřívání celého domu. Majitelé domu se tak díky Poctivé izolaci mohou těšit dokonalému tepelnému komfortu v domě po celý rok. Na strop novostavby rodinného domu v Brodku u Přerova byl nafoukán materiál Supafil loft od společnosti Knauf. V rámci uvažování nad výškou izolace byl zvolen kompromis mezi výpočtem optimální vrstvy a vstupním požadavkem investora, a tak byl materiál Supafil loft nafoukán ve finální vrstvě 35 cm. I takto vysoká vrstva nedělá lehkému sádrokartonovému stropu žádný problém, jelikož se tento materiál může chlubit velmi nízkou objemovou hmotností, a tak strop nijak zvláště nepřetíží. Supafil loft je minerální skelná izolace, která je prodyšná, nehořlavá, nesesedá, je zcela zdravotně nezávadná a rovněž ekologická. Poctivá izolace je jedním z největších dodavatelů Supafilu v celé České republice a má s tímto materiálem již bohaté zkušenosti. Poptejte si zateplení Vašeho domu od Poctivé izolace i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Přerov Objem 40.25 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Jarní prohlídka zdarma ×