Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace novostavby rodinného domu v Holešově

Izolace novostavby rodinného domu v Holešově

21.09.2022

Zateplení Kroměříž

V září 2022 zateplila Poctivá izolace novostavbu rodinného domu v Holešové. Šlo o vazníkovou konstrukci se sádrokartonovými stropy. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na strop novostavby skelnou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf v celkovém objemu 20 m3. Zatepleno bylo během chvilky. Poctivá izolace jednoduše přijede, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. Takhle jednoduché to je. Poptejte si nás i Vy. Působíme po celé České republice.

Zateplení stropu

Zateplení domů s vazníkovou konstrukcí krovu pomocí foukané izolace je nejlepším a nejjednodušším řešení. Foukaná vata dokonale obalí každý vazník a na ploše stropu tak vznikne dokonalá celistvá vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. V zimě tak teplo nemůže z domu nikudy uniknout a v létě naopak vrstva izolace zamezí nepříjemnému přehřívání. Poctivá izolace izoluje jak proti zimě, tak proti vedru! Jako materiál byl v případě novostavby rodinného domu v Holešově zvolen Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální skelná izolace s nízkou objemovou hmotností. Díky tomu tento materiál nijak nepřetíží lehké SDK stropy, a to ani ve vyšších vrstvách. Supafil navíc nesléhává, je prodyšný, zcela zdravotně nezávadný a nehořlavý. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace a šetřete letos na energiích. Jde o důležitou investici, která se vyplatí. Vyzkoušejte si nás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Kroměříž Objem 20.1 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×