Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace novostavby rodinného domu v Horšovském Týnu

Izolace novostavby rodinného domu v Horšovském Týnu

17.06.2022

Zateplení Domažlice

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Horšovském Týnu. Jednalo se o novostavbu s valbovou střechou, vazníkovým krovem a SDK stropy. Pro tento typ konstrukce je foukaná izolace ideálním řešením. Materiál se pomocí foukacích strojů dostane i do těch nejhůře přístupný míst, a na stropě tak vznikne celistvá dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. V případě novostavby rodinného domu v Horšovském Týnu nafoukala Poctivá izolace na celkovou plochu 87 m2 izolační materiál Climatizer Plus ve vrstvě 30 cm.

Zateplení stropu

Zateplení stropu pomocí technologie foukané izolace je z tepelně izolačního hlediska nejefektivnější investicí. Nezáleží na tom, zda řešíte zateplení stropu stávajícího rodinného domu, novostavby či jiného typu objektu.  Často se stává, že si majitelé domu dají záležet na tom, aby okna byla ve špičkové kvalitě a nešetří ani na izolantech na fasádu nebo na výběru tvárnic pro izolování obvodového zdiva. Když pak dochází na izolace stropu, mají majitelé domů tendence vrstvu a typ izolace podcenit a raději zvolí co nejlevnější produkt nebo ponechají vrstvu tak, jak byla navržena v projektu. Tím se ale strop stává vůči stěnám poddimenzovaný a výsledný efekt zateplení takové novostavby se nedostaví.  Vynaložené investice na silnější fasádní izolant a špičková okna pak vyjdou vniveč, jelikož se teplo tlačí poddimenzovaným stropem nahoru a pryč z domu. Poctivá izolace nabízí řešení. Pokud se investor odchýlil ve výstavbě obvodových zdí a tepelných izolantů na nich od projektu, spočítáme mu zdarma optimální vrstvu zvoleného izolantu na strop tak, aby jeho dům fungoval jako celek správně. Není tedy dáno, jak se spousta investorů domnívá, že například pro nízkoenergetický dům stačí 350 mm izolace. Každý dům je navržen jinak a je třeba k němu vždy individuálně přistupovat. Zeptejte se a my Vám poradíme! V případě zateplení stropu novostavby rodinného domu v Horšovském Týnu byl zvolen izolační materiál Climatizer Plus od českého výrobce Ciur. Jedná se o celulózovou neboli papírovou izolaci, jejíž hlavní výhodou je její vysoká měrná kapacita tepla. Díky této vlastnosti se střešní dutina zateplená materiálem Climatizer Plus v létě nepřehřívá a zajistí tak příjemnou teplotu v domě i v horkých dnech. Poptejte si zateplení stropu, střechy či stěn od Poctivé izolace i Vy. Poctivá izolace umí izolovat i proti vedru.

Poctivá izolace 

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Domažlice Objem 26.05 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×