Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace novostavby rodinného domu v Jihlavě

Izolace novostavby rodinného domu v Jihlavě

01.09.2022

Zateplení Jihlava

Na začátku září 2022 zateplila Poctivá izolace strop novostavby s valbovou střechou v Jihlavě. Konkrétně se jednalo o novostavbu typu bungalov s vazníkovou konstrukcí a železobetonovým stropem. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na strop materiál Supafil loft od společnosti Knauf, což je minerální skelná izolace, která je prodyšná, nehořlavá a rovněž nesléhává. Foukaná izolace vytvoří na stropě domu celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů, která dokonale ochrání Váš dům. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy.

Zateplení stropu

Novostavbu rodinného domu typu bungalov tvořila valbová střecha a vazníková konstrukce krovu. Na železobetonový strop byl nafoukán materiál Supafil loft. Supafil je minerální skelná izolace, která disponuje mnoha skvělými vlastnostmi. Jedná se o materiál, který nesléhává, je prodyšný, má čistě bílou barvu a je zcela zdravotně nezávadný. Supafil se navíc řadí do třídy reakce na oheň A1, což znamená, že je prakticky nehořlavý. Jde opravdu o skvělou volbu do velkého množství druhů konstrukcí. Technologie foukané izolace je skvělým řešením, jak ochránit Váš dům. Ochrání Vás jak proti zimě, tak proti vedru. Zateplení stropu je opravdu skvělou investicí, která se Vám v průběhu pouhých 2-3 let vrátí v podobě úspor na energiích. S financováním Vám navíc mohou pomoci i dotace. V Poctivé izolaci Vám rádi s čímkoliv poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 58.5 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×