Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace novostavby rodinného domu v Karlových Varech

Izolace novostavby rodinného domu v Karlových Varech

10.12.2021

Zateplení Karlovy Vary

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Karlových Varech Poctivá izolace zrealizovala v prosinci 2021. Novostavba domu typu bungalov s dřevěnou vazníkovou konstrukcí a valbovou střechou. Strop domu je ze sádrokartonových desek s parotěsnou folií. Bungalov Poctivá izolace zateplila foukanou izolace ve vrstvě 30 cm izolačním materiálem Supafil. Zateplení stropu o celkové výměře 220 m2 Poctivá izolace provedla během 6 hodin.

Supafil

Na zateplení novostavby bungalovu v Karlových Varech jsme zhotoviteli stavby doporučili foukanou izolaci Supafil. A to z mnoha důvodu. Supafil je lehká tepelná izolace určená pro foukanou technologii. Obzvláště výborně se hodí na lehké stropní konstrukce, jakými jsou sádrokartonové stropy s parotěsnou folií, protože je nikterak nepřetěžuje ani při velmi vysokých vrstvách. Vždyť objemová hmotnost nafoukaného Supafilu na sádrokartonovém stropu činí 17 kg/m3. Vrstva 30 cm, tak jak tomu bylo na bungalovu v Karlových Varech, váží pouze 5,1 kg/m2. Při aplikované objemové hmotnosti 17 kg/m3 dosahuje součinitel tepelné vodivosti lambda λ=0,039, čemuž odpovídá tepelný odpor izolační vrstvy R=7,9. Další hezkou vlastností Supafilu je jeho nehořlavost. Třída reakce na oheň A1 – to nejlepší co může být. Nafoukaná vrstva izolace je na pohled velmi příjemná, protože je bílé barvy. Supafil se totiž vyrábí z recyklovaného skla a křemenného písku a není ničím jiným něž čistým sklem ve formě velmi jemných vláken o průměru 0,004 mm. A málem bych zapomněl na to, že Supafil je nesléhavý! Takže si svou výšku drží dokavaď bude na půdě.

Poctivá izolace

Není tesy divu, že si Supafil nachází cestu k čím dál většímu množství individuálních stavebníků a stavebních firem. Poctivá izolace pro stavební firmy, řemeslníky, dřevostavitele a další profese ze stavebnictví poskytuje oblíbenou, výhodnou a žádanou službu zateplení subdodavatelsky. Princip služby je velmi jednoduchý. Vy nám zavoláte 721207099 nebo pošlete info@poctiva-izolace.cz podklady ke stavbě a my se už o zbytek postaráme sami. Dle projektů či jiných podkladů navrhneme ideální izolační materiál do Vaší konkrétní konstrukce, přesně Vám sdělíme postup realizace, sdělíme Vám, na co si dát pozor, kde byste mohli být oklamaní od nekalé a neprofesionální konkurence, přímo na stavbě si řekneme, jak bude probíhat samotné zateplení, kam postavíme auto se strojem a izolací a mnoho dalších užitečných a praktických rad pro úspěšné zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny. Vyzkoušejte si nás a uvidíte, že budete spokojeni a příští realizaci foukané izolace opět svěříte Poctivé izolaci, protože na všechny naše práce Vám poskytneme dlouhou záruku. 

Parametry realizace

Oblast: Karlovy Vary Objem 66.2 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×