Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace novostavby rodinného domu v Karlových Varech - Staré Roli

Izolace novostavby rodinného domu v Karlových Varech - Staré Roli

06.06.2022

Zateplení Karlovy Vary

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace další ze zakázek zateplení stropu. Tentokrát se jednalo o novostavbu rodinného domu ve Staré Roli, kde jsme foukali izolaci na lehký sádrokartonový strop. Nad stropem se již nacházela desková izolace Knauf v tloušťce 4 cm. Naším úkolem tedy bylo zarovnat tepelné mosty a vytvořit celistvou vrstvu, která dům dokonale ochrání jak proti zimě, tak před neúnosnými vedry v letních měsících. Poctivá izolace nafoukala na strop rodinného domu ve Staré Roli vrstvu foukané izolace vysokou 300 mm.

Zateplení stropu

Na stropě novostavby rodinného domu ve Staré Roli byla již položená desková izolace Knauf v tloušťce 4 cm. Pokládka deskové izolace není žádná hračka, obzvláště pak ve složitějších konstrukcích, jako jsou právě např. vazníkové krovy a lehké nepochozí sádrokartonové stropy. V takových případech se pak stává aplikace izolace noční můrou. Pro takové typy konstrukcí je jako stvořená foukaná izolace, která vytvoří dokonale souvislou izolační vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Aplikace foukané izolace je navíc oproti pokládce izolačních desek či rolí mnohem jednodušší a rychlejší. Poctivá izolace pomocí foukacích strojů dostane izolační materiál i do těch nejméně přístupných zákoutí a výsledkem je pak perfektní celistvá vrstva izolace, která ochrání dům jak před únikem tepla v zimě, tak i před horkými dny v létě. V případě rodinného domu ve Staré Roli zarovnávala Poctivá izolace tepelné mosty vzniklé pokládkou deskové izolace. Jako materiál byl zvolen Supafil loft od Knaufu, který jsme nafoukali ve vrstvě 300 mm. Supafil loft je velmi oblíbená minerální skelná izolace, která disponuje mnoha výhodami. Perfektně se hodí na sádrokartonové stropy, protože nesesedá, a tak strop nijak nepřetěžuje. I proto jsme mohli na strop novostavby ve Staré Roli nafoukat vrstvu 300 mm, i přes stávající položenou deskovou izolaci. Supafil loft je čistě bílý, neobsahuje žádná barviva, pojiva ani jiné příměsi a je nehořlavý. Supafil je z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla, je ekologický a prodyšný. Prostě dokonalý izolant, který se hodí do každé střešní konstrukce. Poptejte si Supafil Loft od Poctivé izolace i Vy. Na celou izolační vrstvu nabízíme dlouhou pětiletou záruku, a navíc dostanete i náš perfektní zákaznický servis. Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího izolačního materiálu pro Vaši konstrukci, pomůžeme s přípravnými pracemi a s čímkoliv poradíme. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Karlovy Vary Objem 18.3 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×