Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace novostavby rodinného domu v Kojetíně

Izolace novostavby rodinného domu v Kojetíně

27.05.2022

Zateplení Havlíčkův Brod

Izolace rodinného domu, respektive novostavby typu bungalov s valbovou střechou z příhradových sbíjených vazníků technologií foukané izolace v Kojetíně Poctivá izolace zrealizovala v květnu 2022. Zateplení stropu rodinného domu o celkové zastavěné ploše 230 m2 Poctivá izolace provedla za 1 den. Foukaná izolace nebo také často také označovaná jako foukaná vata vytvoří na stropě souvislou vrstvu bez tepelných mostů i v těch nejkomplikovanějších konstrukcích a vytvoří tak izolační pokličku pro ideální tepelný komfort v létě i v zimě, a to bez jakýchkoliv tepelných mostů. Poctivá izolace na zateplení stropu novostavby v Kojetíněí použila nejčastěji používanou foukanou vatu od Knauf Insulation s názvem Supafil.

Zateplení stropu

Zateplení stropu zděné novostavby typu bungalov s valbovou střechou foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v koordinaci se sádrokaronářem, se kterým již dlouhá léta spolupracujeme.  Zateplení stropu v přízemním domě bez podkroví je nejčastějším typem izolované plochy. Pakliže je krov z příhradových vazníků s členitou půdou k izolování klasickou vatou, nabízí se rychlé a efektivní řešení, a tím je foukaná izolace.  Izolace stropu tvoří velkou část plochy domu, proto je třeba dbát na to, aby izolace stropu byla maximálně kvalitně provedena. Když si pak spojíte benefity, jako je např. rychlost provedení, kvalita izolačních materiálů, které Poctivá izolace nabízí, záruka na dílo 5 let, technická konzultace zdarma na místě, měření termokamerou, je volba jasná. Izolace navíc skvěle fungují proti vedru, proti zimě, taktéž proti požáru a většina z nabízených produktů v našem sortimentů je ekologicky nezávadná, nealergenní a recyklovatelná. Fungují proti emisím, protože kvalitním zateplením každý dům snižuje emise skleníkových plynů z vytápění.  U stropu rodinného domu typu bungalov je úspora přes strop naprosto zásadní. Pro zateplení domu v Kojetíně jsme použili naši top izolaci pro zateplování stropů ze sádrokartonu, a to lehkou skelnou izolaci Supafil. Izolace váží zhruba o polovinu méně než izolace čedičová, celulozová nebo dřevoláknitá, proto je z hlediska nosnosti stropu z lehkého sádrokartonu ideální volbou většiny majitelů rodinných domů s příhradovým krovem, kde se navíc k přísným normám na zateplování klade důraz na čím dál vyšší vrstvy izolací.  40 cm vrstvy izolace není v dnešních požadavcích na zateplení stropů nic neobvyklého, tyto vrstvy jsou běžným standartem. Izolace ze skelného vlákna Supafil je prodyšná a je více jak z 80 % vyráběna z recyklovatelného skla a je ekologická. Velmi lehká a sádrokartonové stropy nepřetěžuje. Tak jako pro příhradový vazník je vhodný lehký strop, tak pro lehký strop je ideální foukaná izolace! Rychlá, snadná, precizní, odborná a kompaktní aplikace zajistí majitelům spoustu benefitů. Izolace je navíc tvarově stálá, neslehne v čase. Pokud zvolíte foukanou izolaci Supafil Loft Knauf, je zároveň i nealergenní. Velmi rychle propouští skrze svou vrstvu případnou zbytkovou vlhkost, která by se do ní dostala např. netěsnostmi v parotěsné folii nad sádrokartonem, nebo z důvodu vysychání stavby, obvodových zdí a příček, vlhkosti po betonáži a omítkách.  Řešením je jednoznačně Foukaná vata od Poctivé izolace. Neváhejte a poptejte nás! Sami se můžete na fotografiích z realizace zateplení stropu přesvědčit o tom, že foukaná izolace vytvoří dokonale souvislou vrstvu izolace i ve velmi členitém a těžko přístupném prostoru jakým je vazníkový krov. Poctivá izolace Vám provede zateplení stropu včetně přípravných prací a vybere pro Vás ten nejvhodnější izolant.  Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 65.4 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×