Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace novostavby rodinného domu v Křeslicích

Izolace novostavby rodinného domu v Křeslicích

03.06.2022

Zateplení Praha

Izolace rodinného domu, respektive patrové novostavby s plochou střechou z příhradových sbíjených vazníků technologií foukané izolace v Praze Křeslicích Poctivá izolace zrealizovala v červnu roku 2022. Zateplení podstřešního prostoru rodinného domu o celkové zastavěné ploše 80 m2 Poctivá izolace provedla za 1 den. Foukaná izolace je ideální volbou pro zděné domy, dřevostavby, jejichž krov tvoří téměř výhradně příhradový vazník, protože foukaná vata vytvoří na stropě celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů i v těch nejobtížněji průlezných částech stropu, nebo střechy. Poctivá izolace na zateplení stropu novostavby v Křeslicích zvolila foukanou skelnou vatu s názvem Climaglass-W, která je lehká a nepřetíží konstrukci vzhledem k vysoké výšce izolační vrstvy, a to neobvyklých 60 cm!

Zateplení stropu

Zateplení stropu je nejčastěji zateplovanou plochou domu, zejména pokud se jedná o rekonstrukce. U novostaveb jakéhokoliv typu se v dnešní době kladou velké nároky na výšku izolačních vrstev, což jde ruku v ruce s tím, že se zvyšují tloušťky fasádních a podlahových zateplovacích systémů a neustále se zlepšuje kvalita a izolační schopnost oken. Obálka budovy musí fungovat na 100 % správně a optimálně ke všem svým zateplovaným plochám, proto se zejména na izolaci stropu nemůže šetřit a nepoddimenzovat vrstvy. Dům v Křeslicích je toho příkladem. Ohledně zateplení celé obálky bylo jasno už při samotné poptávce. Dům se stavěl za podpory dotace Nová zelená úsporáma kritéria byla jasně daná. Výška izolace 600 mm a lambda izolace 0,036 W/m.K. Zároveň izolace měla být lehká, aby ji strop unesl. Protože bylo třeba v budoucnu udělat Blower Door test vzduchotěsnosti a do prostoru dutiny střechy se po zaizolování už nikdo nedostane, nedělal se ani stropní výlez a foukaná izolace se aplikovala z jednoho místa z čela domu, kdy náš pracovník zalezl do prostoru mezi stropem z OSB desek a střechou, doslova se proplazil na druhou stranu a postupně vrstvil izolaci do požadované výšky. Izolace tak bude v uzavřeném prostoru sloužit k tepelnému komfortu majitelů po dobu životnosti stavby, protože na ni nebudou působit žádné negativní vlivy, jako například netěsnosti ve stropu a vlhkost z místností v patře, průvan, otřesy při pohybu po půdním prostoru, protože zde není místo ani na malou lávku. Navíc při takové výšce izolace je jako bonus pro letní měsíce, že izolace funguje jako izolant proti vedru, a tak se bude v patře hezky spát. Zkuste poptat techniky z Poctivé izolace a zhodnoťte, jestli budete příjemně překvapeni cenou, tak i technickým poradenstvím.

Skelná foukaná izolace je velmi prodyšná, zároveň je velmi lehká a příhradové krovy ani lehké podhledy nepřetěžuje. Foukaná izolace ze skelného vlákna v čase nesléhává a umožňuje provést precizní izolační pokličku, kterou žádné teplo neunikne na půdu a chlad nemá šanci dostat se skrz strop na půdu. Precizní, odborná a rychlá aplikace zajistí majitelům spoustu benefitů. Řešením je jednoznačně foukaná vata od Poctivé izolace. Neváhejte a poptejte nás! Sami se můžete na fotografiích z realizace zateplení stropu přesvědčit o tom, že foukaná izolacevytvoří dokonale souvislou vrstvu izolace i ve velmi členitém a těžko přístupném prostoru jakým je vazníkový krov. Poctivá izolace Vám provede zateplení stropu včetně přípravných prací a vybere pro Vás ten nejvhodnější izolant. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Climaglass W
Objem 47.3 m³
Oblast: Praha 1
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×