Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace novostavby rodinného domu v Litobratřicích

Izolace novostavby rodinného domu v Litobratřicích

25.07.2022

Zateplení Znojmo

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Litobratřicích. Jednalo se o dvojdomek s dvěma oddělenými půdami. Prozatím se řešilo zateplení pouze jedné z půd. Jednalo se o novostavbu typu bungalov s vazníkovou konstrukcí a lehkými sádrokartonovými stropy. Pracovníci Poctivé izolace nafoukali na lehký sádrokartonový strop minerální skelnou izolaci Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 30 cm. Díky foukané izolaci vznikne i v tak složité konstrukci, jako je příhradový vazník, celistvá dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů.

Zateplení stropu

U novostavby dvojdomku typu bungalov v Litobratřicích řešila Poctivá izolace zateplení jedné z půd. U bungalovů je vazníková konstrukcí typická a zateplení pomocí foukané izolace se zde nabízí jako ideální řešení. Díky foukané izolaci je zatepleno velmi rychle a navíc dokonale. Foukaná izolace kompletně obalí veškeré překážky a vytvoří tak kompaktní vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů, skrz které by mohlo drahocenné teplo unikat ven. Pro obyvatele domu to znamená ideální tepelný komfort v domě po celý rok – v zimě i v létě. Foukaná izolace totiž izoluje i proti vedru. Na lehký sádrokartonový strop novostavby v Litobratřicích nafoukala Poctivá izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil loft se skvěle hodí na lehké SDK stropy, jelikož díky své nízké objemové hmotnosti je nijak významně nepřetíží, a to ani při nafoukání vyšších vrstev. Supafil je skelná minerální izolace, která nesléhává, je prodyšná, čistě bílá a zcela zdravotně nezávadná. Supafil je navíc vyroben z více jak 80 % z recyklovatelného skla, a tak je i ekologický. Poctivá izolace je jedním z největších dodavatelů tohoto materiálu v České republice vůbec. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy! Izolace stropu novostavby v Litobratřicích byla zrealizována v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Tato služba je dostupná všem menším i větším řemeslníkům či stavebním firmám. Jedná se o oboustranně výhodnou spolupráci, díky které mohou naši partneři ušetřit spoustu času i peněz. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 50.6 m³
Oblast: Znojmo
Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×