Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace novostavby rodinného domu v Nýrsku

Izolace novostavby rodinného domu v Nýrsku

13.06.2022

Zateplení Klatovy

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace další ze zakázek zateplení stropu. Tentokrát se jednalo o novostavbu dřevostavby rodinného domu v Nýrsku. Novostavbu typu bungalov se sedlovou střechou a konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem a SDK stropy zateplovala Poctivá izolace minerální skelnou izolací Supafil loft. Na plochu 100 m2 naši pracovníci nafoukali vrstvu vysokou 32 cm, která zajistí tepelný komfort v domě po celý rok. Zateplení stropu dřevostavby rodinného domu v Nýrsku proběhlo v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Většina novostaveb je v dnešní době zastřešena vazníkovým krovem. Tento druh konstrukce je pro klasickou pokládku izolačních rolích či desek velmi složitou a namáhavou prací. Technologie foukané izolace si ale s vazníkovým krovem hravě a rychle poradí. V mnoha případech jsou navíc tyto konstrukce opatřeny lehkým sádrokartonovým stropem, tak jako v případě rodinného domu v Nýrsku. Na tyto lehké stropy je Supafil loft ideálním materiálem. Minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf je velmi lehká, a tak strop nijak nepřetěžuje. Supafil navíc nesléhává, je čistě bílý, zdravotně nezávadný, nehořlavý, prodyšný a ekologický. Jeho příjemná cenovka je pak už jen třešnička na dortu. Zateplení stropu rodinného domu v Nýrsku prováděla Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Tuto službu nabízí Poctivá izolace všem stavitelům dřevostaveb a nejenom těm. Poctivou izolaci jako subdodavatele využívá v dnešní době již několik desítek stavebních společností. Poctivá izolace jim ulehčuje práci a šetří čas i peníze. Ročně tak zateplíme několik stovek budov. Zkušeností tedy máme dostatek a rádi se o ně podělíme v rámci našeho špičkového zákaznického servisu. Poptejte si Poctivou izolaci i Vy a my Vám rádi se vším poradíme, třebas i s výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Vaši konstrukci. V současnosti je v naší nabídce 5 druhů izolačních materiálů. Jsou to izolace čedičové, skelné, papírové neboli celulózové, dřevovláknité a polystyrénové. Každá z těchto izolací má své výhody a přednosti a každá se hodí do jiného druhu konstrukce. V Poctivé izolaci známe každý jednotlivý materiál jako své boty, a tak Vám s čímkoliv rádi poradíme. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 32 m³
Oblast: Klatovy
Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×