Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace novostavby rodinného domu v Pile

Izolace novostavby rodinného domu v Pile

09.06.2022

Zateplení Karlovy Vary

V červnu 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu typu bungalov v Pile. Konstrukce krovu byla tvořena příhradovým vazníkem se sádrokartonovými stropy. Tento typ konstrukce je pro bungalovy typický a pro foukanou izolaci ideální. Ve spletité konstrukci vytvoří foukaná izolace celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů a vznikne tak dokonale izolující vrstva zajišťující tepelný komfort v domě po celý rok. Na lehký sádrokartonový strop nafoukala Poctivá izolace foukanou skelnou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 30 cm na celkovou plochu 157 m2.

Zateplení stropu

Izolace vazníkové střešní konstrukce pomocí klasických izolačních rolích či desek je pro mnoho stavitelů velice obtížnou a neoblíbenou prací. Pokud chcete konstrukci zaizolovat dokonale, bez tepelných mostů, rychle a efektivně, zvládne to jen a pouze foukaná izolace. Jedině foukaná izolace se pomocí foukacích strojů dostane i do těch nejhůře přístupných míst a vytvoří tak dokonalou celistvou vrstvu zcela bez tepelných mostů. Stavitelé domů se mohou spolehnout na Poctivou izolaci, která zvládne zateplit spletitou vazníkovou konstrukci s přehledem během několika hodin. Naši klienti jistě ocení i špičkový servis, který v Poctivé izolaci poskytujeme. Poradíme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu pro Vaši konstrukci, pomůžeme s přípravou a rovněž poskytneme dlouhou záruku na naši práci. V případě novostavby rodinného domu v Pile se jako nejvhodnější materiál nabízela minerální skelná izolace Supafil loft od Knaufu. Supafil je velmi lehký materiál, který strop nepřetíží ani při těch nejvyšších vrstvách, což je v případě SDK stropu velké plus. Supafil je navíc nehořlavý, nesléhává, je čistě bílý a zdravotně nezávadný. Prostě ideální izolace. Aby to ale nebylo jen a pouze o Supafilu, nabízí Poctivá izolace celkem 5 druhů izolačních materiálů. Jsou to izolace čedičové, skelné, papírové, dřevovláknité a polystyrenové. Každá z těchto izolací má své výhody a přednosti a hodí se do jiného typu konstrukce. S výběrem toho pravého materiálu Vám Poctivá izolace ráda poradí a pomůže. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Karlovy Vary Objem 48.8 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×