Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace novostavby rodinného domu v Senožatech

Izolace novostavby rodinného domu v Senožatech

04.08.2022

Zateplení Pelhřimov

V srpnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení novostavby rodinného domu typu bungalov se sedlovou střechou, konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem a s lehkými sádrokartonovými stropy. Jedná se o běžný typ konstrukce, pro který je použití technologie foukané izolace ideálním řešením. Na lehké sádrokartonové stropy se skvěle hodí materiál Supafil loft od společnosti Knauf, který díky své nízké objemové hmotnosti strop nijak zvláště nepřetíží, a to ani při vyšších vrstvách. Na celkovou plochu 159,5 m2 nafoukali pracovníci Poctivé izolace celkovou vrstvu izolace 35 cm.

Zateplení stropu

Technologie foukané izolace a vazníková konstrukce jdou spolu skvěle dohromady. Foukaná izolace si ve spletitém prostoru hravě poradí a dokonale obalí každý vazník. Vznikne tak celistvá dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů, skrz které by mohlo drahocenné teplo unikat z domu ven. Foukaná izolace navíc funguje skvěle nejen proti zimě, ale i proti vedru. S kvalitně zatepleným stropem od Poctivé izolace se Váš dům nebude v horkých letních měsících přehřívat, a Vy se tak můžete těšit dokonalému tepelnému komfortu po celý rok. Na strop novostavby rodinného domu v Senožatech byl nafoukán materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 35 cm. Oproti původnímu výpočtu jsme tedy na přání investora nafoukali o 20 % vyšší vrstvu. Díky nízké objemové hmotnosti skelné minerální izolace Supafil loft nebylo zvýšení vrstvy žádný problém a nemuseli jsme se obávat případnému přetížení lehkého sádrokartonového stropu. Supafil má i spoustu dalších výhod. Jedná se o čistě bílý materiál, které nesesedá, je prodyšný, ekologický, zcela zdravotně nezávadný a řadí se do třídy reakce na oheň A1, což z něho dělá materiál prakticky nehořlavý. Poptejte si zateplení stropu, střechy či stěn od Poctivé izolace i Vy. Pracujeme rychle, efektivně a za dobrou cenu. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Pelhřimov Objem 51.8 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×