Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace řadového rodinného domu v Pacově

Izolace řadového rodinného domu v Pacově

28.06.2022

Zateplení Pelhřimov

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Pacově. Jednalo se o krajový řadový dům s pultovou střechou a plechem na prkenném podbití. Od sousední střechy byla tato střecha oddělená protipožární atikou. Vrstva izolace byla v tomto případě nafoukána vzestupně – od pozednice se postupně zvedala na maximálních 50 cm. Jako materiál byl zvolen již oblíbený Supafil loft od společnosti Knauf, který naši pracovníci nafoukali na celkovou plochu 96 m2.

Zateplení stropu

Foukanou izolaci na strop stávajícího rodinného domu v Pacově jsme nafoukali vzestupně. Od pozednice se vrstva foukané vaty postupně zvyšovala až na 50 cm, kde takto vysoká vrstva chránila jižní stranu domu s pokoji, které se přehřívaly. Díky takto zvýšené vrstvě se v horkých letních dnech pokoje přehřívat nebudou a v domě zůstane příjemný chládek. S majitelem jsme rovněž řešili několik dalších detailů. Dohodli jsme se, že nyní nebudeme osazovat systém odvětrávání a až po první zimě ho případně doplníme o ventilační hlavici a 6 ks komínků. Poctivá izolace si váží svých zákazníků a snaží se vyjít každému vstříc. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu se s Vámi na všem domluvíme a s čímkoliv pomůžeme. Třebas i s výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Vaši konstrukci. V současné době máme v naší nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Jsou to minerální čedičové a minerální skelné izolace, dřevovláknité, polystyrénové a celulózové neboli papírové izolace. Každý druh izolačního materiálu se hodí do jiného druhu konstrukce. V případě rodinného řadového domu v Pacově byla použita minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Jedná se o materiál, který je nehořlavý, zdravotně nezávadný, čistě bílý, a navíc nesléhává a je prodyšný. Poptejte si zateplení Vašeho domu od Poctivé izolace i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Pelhřimov Objem 27.3 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×