Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace řadového rodinného domu v Třebíči

Izolace řadového rodinného domu v Třebíči

25.05.2022

Zateplení Stařeč

Izolace patrového rodinného domu, respektive stropu podkroví pod sedlovou střechou ve druhém patře dvougeneračního domu ve Stařeči Poctivá izolace zrealizovala v květnu roku 2022. Zateplení stropu Poctivá izolace zvládla za jedno dopoledne.  Foukaná izolace tvořila na dřevěném stropě na stropě druhou vrstvu izolace. Poctivá izolace na zateplení stropu této stavby ve Stařeči použila foukanou skelnou vatu Climaglass-W od českého výrobce spol. Ciur.

Zateplení stropu

Zateplení stropu dvougeneračního rodinného domu bylo posledním dílkem do skládačky opatření, které majitelé chystali. Prohlédli jsme půdu nad podkrovím, protože se majitelům zdálo, že je izolace nedostatečná po zdražení energií jsou náklady na energie neúnosné.  Bohužel šikminy byly plné vaty, zde nebylo možno vyhovět, aniž by se přeložila a nadstavila střecha, nebo úpravy nesměřovaly do snížení podhledů v podkroví, což je obrovský zásah do stávajícího bydlení a velmi často nepřijatelný. Proto jsme se dohodli na navýšení vrstvy izolace na půdní prostor, kde byla plocha k izolování vůči šikmým částem poměrně velká, tudíž i přínos zateplení markantní. Ve stropě mezi sádrokartonovým podhledem a prkennou podlahou půdy, resp. mezi kleštinami již byla jedna vrstva izolace cca 16 cm. Půdu majitelé nevyužívali, proto zachovali jen úzký chodníček ke komínu a elektroinstalaci a ostatní plochu Poctivá izolace zateplila novou izolační peřinou ze skelné izolace. Izolace se krásně napojila na vatu, která byla v šikminách. Výhodou skelné izolace je její lehkost například proti čedičovým, celulózovým, nebo dřevovláknitým izolacím, tudíž se majitelé nemusí obávat přetížení stropu její váhou.  My v Poctivé izolaci doporučujeme i v těchto řekněme kompromisních případech zateplit alespoň vodorovnou plochu půdy, když už je problém doteplit šikminy z jakéhokoliv důvodu. Nová izolační vrstva i na menší části stropu může zásadně přispět ke zlepšení tepelného komfortu nejen v zimě, ale také v létě, kdy pocítíte rozdíl v intenzitě přehřívání místností při velkých vedrech. Poptejte nás a přesvědčte se sami, že to funguje!!! Na celou izolační vrstvu dostává každý investor od Poctivé izolace dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace i Vám ráda provede zateplení stropu těmi nejlepšími izolačními materiály, které jsou momentálně v Evropě k dostání. V případě domu ve Stařečo to byl izolační materiál Climaglass-W ze skelné izolační vlny. Izolace je zpracovávána recyklovaných skelných rohoží vybrané kvality. Izolace je lehká, prodyšná a nehořlavá Poptejte nás! Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Třebíč Objem 19.5 m³ Materiál Climaglass W Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×