Izolace rekonstruovaného objektu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Státní správa - Izolace rekonstruovaného objektu v Borovanech

Izolace rekonstruovaného objektu v Borovanech

04.08.2022

Zateplení České Budějovice

V srpnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stávajícího objektu státní správy v rekonstrukci v Borovanech. Šlo o objekt s trámovou vazbou, vysokým hřebenem a valbami. Trámová dutina byla vyfoukána celulózou do výšky 240 mm. Povrch byl tvořenou hliněnou mazaninou. Na celkovou plochu 301 m2 nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf v celkové vrstvě 20 cm, jak bylo specifikováno v projektové dokumentaci.

Zateplení stropu

Poctivá izolace má se zateplováním pomocí foukané izolaci již dlouholeté zkušenosti. Zaizolovali jsme již stovky objektů a rodinných domů a můžeme se pochlubit spoustou spokojených zákazníků. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám rádi poradíme a pomůžeme, ať už s přípravou či s výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Váš druh konstrukce. Každá konstrukce je trochu jiná a každý materiál má své určité výhody. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Jsou to minerální čedičové izolace, minerální skelné izolace, papírové neboli celulózové, dřevovláknité a polystyrénové izolace. Na strop rekonstruovaného objektu v Borovanech byl nakonec vybrán materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální skelná izolace, která je velmi lehká a prodyšná, nesesedá, má čistě bílou barvu a řadí se do třídy reakce na oheň A1, což je to nejlepší, co může být. Pracovníci Poctivé izolaci nafoukali na strop dle projektové dokumentace vrstvu foukané izolace vysokou 20 cm. Veškeré práce proběhly velmi rychle a na stropě stávajícího objektu tak vznikla dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: České Budějovice Objem 60.2 m³ Materiál Supafil loft Objekt Státní správa