Izolace rodinného domu s pultovou střechou | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu s pultovou střechou v Brumově-Bylnici

Izolace rodinného domu s pultovou střechou v Brumově-Bylnici

21.09.2022

Zateplení Zlín

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu s pultovou střechou v Brumově-Bylnici. V nejvyšší místě činila výška střešního prostoru 60 cm. Na keramický strop nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků vrstvu materiálu Supafil loft od společnosti Knauf ve výšce 30 cm. Supafil je skelná minerální izolace, která je prodyšná, nehořlavá, má čistě bílou barvu a nesléhává. Jedná se o skvělý materiál vhodný do různých druhů konstrukcí. Poctivá izolace pracuje rychle, efektivně a precizně. Vyzkoušejte si nás i Vy. Působíme po celé České republice.

Zateplení stropu

V Broumově-Bylnici zateplovala Poctivá izolace celkem 3 domy. Realizace se tedy spojila se sousedy a v jeden den proběhla izolace všech domů. Pro Poctivou izolaci žádný problém. Máme za sebou již nespočet zakázek a dlouholeté zkušenosti. Naše práce nás baví! V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám rádi s čímkoliv ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Samozřejmostí je technická konzultace. Zateplení stropu je důležitá investice, která se vyplatí. Část nebo i celou cenu zateplení Vám navíc mohou pomoci pokrýt dotace. Přečtěte si, kolik můžete čerpat v rámci programu Nová zelená úsporám Light ZDE. Šetřete na energiích už teď a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Jedná se o skvělý způsob, jak ochránit Váš dům před únikem tepla v zimě a před nepříjemným přehříváním v létě. Dopřejte si tepelný komfort v domě po celý rok i Vy.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Zlín Objem 10 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy