Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu s pultovou střechou v Klatovech

Izolace rodinného domu s pultovou střechou v Klatovech

01.09.2022

Zateplení Klatovy

První zářijový den roku 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu s pultovou střechou v Klatovech. Stávající skladba byla tvořena 20cm vrstvou expandovaného polystyrenu a 15cm nesouvislou vrstvou skelné vaty. Tato skladba zůstala zachována. Jako materiál byl v tomto případě použit Climastone S, tedy čedičová izolace, kterou náš proškolený tým pracovníků nafoukal ve vrstvě 15 cm. Zatepleno bylo během chvilky. Šetřete už tuto zimu i Vy a zateplete si strop co nejdříve. S Poctivou izolací je to hračka.

Zateplení stropu

Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Jde o minerální čedičové a skelné izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a polystyrénové izolace. Každý materiál má své výhody a hodí se do jiného typu konstrukce. Nemusíte se ale bát. S výběrem toho pravého materiálu přesně pro Váš dům Vám rádi pomůžeme. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu se nemusíte bát se na cokoliv zeptat. Poctivá izolace je tu pro Vás. Se vším rádi poradíme a pomůžeme. Za ta léta jsme už zateplili nespočet domů a načerpali spoustu cenných zkušeností, o které se s Vámi rádi podělíme. Na strop stávajícího rodinného domu v Klatovech byla použita izolace čedičová, konkrétně materiál Climastone S. Čedičové izolace mají spoustu skvělých vlastností. Jsou např. velmi dobrými protihlukovými izolanty. Rovněž také perfektně odolávají vlhkosti.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Klatovy Objem 17.9 m³ Materiál Climastone S Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×