Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Bojišti

Izolace rodinného domu v Bojišti

18.07.2022

Zateplení Havlíčkův Brod

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Bojišti. Jednalo se o rodinný dům s trámovým stropem a sedlovou střechou, na kterou navazovala střecha pultová. Na volnou plochu, prkenný stropní záklop a trámy nesoucí strop nafoukala Poctivá izolace vrstvu izolačního materiálu Climatizer Plus. Výška vrstvy činila 25 cm, a to i nad stropními trámy. Výsledkem jsou viditelné vlny, které mohou na pohled působit nevzhledně. Nicméně z hlediska tepelně izolačních parametrů jde o poctivé a dokonalé zaizolování stropní konstrukce, jelikož nad každou částí je nafoukána požadovaná vrstva izolace.

Zateplení stropu

Na trámový strop stávajícího rodinného domu v Bojišti na Havlíčkobrodsku použila Poctivá izolace materiál Climatizer Plus od českého výrobce – společnosti Ciur. Climatizer Plus je celulózová neboli papírová izolace, která nesmí být v kontaktu s komínovým tělesem. Proto si majitel domu komín svépomocí zaizoloval minerálními deskami a my poté mohli v den realizace bez problémů a rychle provést samotné zateplení stropu. Jak již bylo výše zmíněno, naši pracovníci nafoukali izolační materiál na volnou plochu, na prkenný stropní záklop a na trámy nesoucí strop. V celé ploše se aplikovala stejná vrstva, tedy 25 cm. Tím vznikl efekt „vln“, které mohou působit nevzhledně. Jedná se ale o dokonale provedou práci a výsledná vrstva foukané izolace je nad každou částí stropu stejně vysoká. Každá část stropu je tedy dokonale zaizolovaná a drahocenné teplo z domu pak nemá kudy utéct. V létě se naopak díky foukané izolaci Climatizer Plus udrží v domě příjemná teplota a střešní dutina se nijak nepřehřívá.  Prostě dokonalý tepelný komfort ve Vašem domě po celý rok. Foukaná izolace se hodí do každého druhu konstrukce. Poptejte si zateplení stropu, střechy či stěn od Poctivé izolace i Vy. Se vším Vám rádi poradíme a pomůžeme.  V současnosti je v naší nabídce na výběr celkem 5 druhů izolačních materiálů. Každý materiál známe jako své boty a máme s ním několikaleté zkušenosti. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu pro Váš konkrétní druh konstrukce. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 27.7 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×