Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Březové

Izolace rodinného domu v Březové

06.06.2022

Zateplení Beroun

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu v Březové. Zateplení stropu pomocí foukané izolace je stále častější volbou pro zlepšení tepelného komfortu. Foukaná izolace vytvoří na stropě celistvou dokonalou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů, která dům v létě ochrání před přehříváním a v zimě zamezí úniku tepla. V případě rodinného domu v Březové Poctivá izolace krom izolační vrstvy vytvořila v půdním prostoru sedlové střechy i revizní lávky, které umožní se po půdním prostoru pohybovat i po aplikaci izolace. Jako izolační materiál byla použita celulózová neboli papírová izolace Climatizer Plus od společnosti Ciur.

Zateplení stropu

Pro zateplení trámového stropu rodinného domu se sedlovou střechou v Březové použila Poctivá izolace materiál Climatizer Plus od společnosti Ciur. Jedná se o celulózovou neboli papírovou izolaci, která se vyrábí z výběrovéhotříděného papíru. Hlavní výhodou papírových izolacích je jejich schopnost perfektně izolovat proti vedru. Dům je pak chráněn před neúnosnými vedry v letních měsících a nepřehřívá se, a v zimě naopak díky vrstvě foukané izolace neuniká drahé teplo z domu ven. Celulózové izolace disponují vysokou měrnou kapacitou tepla, takže je vhodné je použít např. do dutin šikmých střech v podkrovních místnostech nebo rovněž do dutin dřevostaveb. Aby se dalo i po aplikaci foukané vaty v půdním prostoru rodinného domu v Březové pohybovat, nechal si od nás majitel zhotovit revizní lávky. Tyto revizní lávky zhotovuje Poctivá izolace z vlastního patentovaného systému, který nese název DPS – distanční podlahový systém. Tento náš podlahový systém umožňuje velmi rychle, variabilně a efektivně vybudovat novou konstrukci pro zateplení foukanou izolací a zároveň po zaklopení vytvoří ať už plně pochůzí podlahu v celém půdním prostoru nebo pohyb zabezpečí do těch nejdůležitějších částí půdy prostřednictvím revizních lávek. Podlahový systém DPS se skládá z několika dřevěných komponentů. Vrchní záklopovou část tvoří OSB desky, které svou šířkou zároveň stanovují i šíři samotné revizní lávky, tedy 625 mm, což je dostatečně široká lávka pro bezpečný pohyb v půdním prostoru. OSB desky o síle 15 mm se při chůzi mírně prohýbají, kdežto 18 mm OSB desky dokonale drží a žádný průhyb nebyl zaznamenán. OSB desky o síle 22 mm jsou již dost těžké a hlavně drahé. Z našich zkušeností a zpětných vazeb od klientů OSB desky o síle 18 mm vyhovují ve všech směrech a můžeme je doporučit jako nejefektivnější variantu. DPS je chráněný užitným vzorem.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Beroun Objem 23.6 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×