Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Semaníně

Izolace rodinného domu v Semaníně

07.06.2022

Zateplení Ústí nad Orlicí

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace izolaci stávajícího rekonstruovaného rodinného domu s pultovou střechou z příhradových vazníků v Semaníně. K izolaci jsme využili technologii foukané izolace. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od Knaufu, kterou jsme nafoukali na plochu 95 m2 ve vrstvě 450 mm. Vytvořili jsme tak celistvou izolační vrstvu, která poskytne dokonalý tepelný komfort v domě po celý rok. V létě se dům nebude přehřívat, a v zimě naopak nebude z domu utíkat drahé teplo ven.

Zateplení stropu

V případě rodinného domu v Semaníně se jednalo o lehký sádrokartonový strop. Tento typ stropu je nepochozí. Naši foukači z Poctivé izolace tedy foukali izolaci do střešní dutiny z čel. Před samotným foukáním bylo třeba na lehkém SDK stropě nad obývací částí zhotovit parotěsnou fólii. Až na tu pak mohla Poctivá izolace nafoukat velmi oblíbenou izolaci Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil loft izoluje nejen proti zimě či proti vedru, ale rovněž i proti požáru. Jedná se totiž o nehořlavý materiál s třídou reakce na oheň A1 – tedy třída nejlepší. Supafil loft je minerální skelná izolace z bílého panenského vlákna. Neobsahuje žádná pojiva ani barviva, nesesedá a zatěžuje střešní konstrukci jen minimálně, proto se tak skvěle hodí právě na lehké sádrokartonové stropy. Navíc jde o čistý ekologický materiál. Poctivá izolace nabízí pro všechny své klienty špičkový servis. Poradíme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu pro Vaši konkrétní konstrukci, připravíme Vám nezávaznou cenovou nabídku, poradíme Vám, jak se na realizaci připravit nebo zvládneme přípravné práce sami. Poctivá izolace je tu pro Vás od A do Z.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Ústí nad Orlicí Objem 38 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×