Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Senticích

Izolace rodinného domu v Senticích

26.07.2022

Zateplení Brno-venkov

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stávajícího rodinného domu s trámovou konstrukcí stropu a prkenným záklopem. V rámci budoucí vestavby podkroví investor požadoval izolaci s maximálním zvukovým útlumem, která by zároveň odpuzovala myši a kuny. Jako materiál proto byla použita celulózová izolace Climatizer Plus, kterou pracovníci Poctivé izolace nafoukali na celkovou plochu 56 m2 do dutiny ve výšce 21 cm.

Zateplení stropu

Poctivá izolace zateplovala strop stávajícího rodinného domu s trámovou konstrukcí stropu a prkenným záklopem. Středem již byly připraveny montážní otvory. Dutina byla zaměřena investorem na 21 cm. Investor požadoval, aby izolační vrstva disponovala maximálním zvukovým útlumem, a aby odpuzovala myši a kuny. Takovému požadavku Poctivá izolace neměla problém vyhovět. Jako materiál byla proto zvolena celulózová neboli papírová izolace Climatizer Plus. Krom toho, že tento materiál vyhoví všem požadavkům investora, disponuje Climatizer Plus navíc i vysokou měrnou kapacitou tepla. Znamená to, že v horkých letních měsících se podkroví nebude nijak přehřívat a v domě zůstane příjemný chládek. Poctivá izolace umí totiž skvěle izolovat nejen proti zimě, ale i proti vedru. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Brno-venkov Objem 10.2 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×