Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stávajícího rodinného domu v Brně

Izolace stávajícího rodinného domu v Brně

30.08.2022

Zateplení Brno

Na konci sprna 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stávajícího rodinného domu se sedlovou střechou a navazující pultovou střechou. Na stropě domu zhotovili náš profi tým proškolených pracovníků distanční podlahový systém. Do roštu se pak nafoukala vrstva foukané izolace 25 cm. Jako materiál byla v tomto případě použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která se nafoukala na celkovou plochu 62 m2.

Zateplení stropu

Na stropě stávajícího rodinného domu v Brně zhotovil tým Poctivé izolace celoplošný rošt v podobě distančního podlahového systému DPS, který má Poctivá izolace zaregistrovaný pod užitným vzorem, a který přináší mnoho skvělých výhod. V tomto případě se nezaklápěl pomocí OSB desek celý DPS, ale pouze lávky. Zbytek roštu s izolací zůstal volný. Jako izolační materiál byl využit Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je skelná minerální izolace, která se hodí do všech různcýh druhů konstrukcí. Mezi jeho největší výhody patří především jeho prodyšnost, nehořlavost, nízká objemová hmotnost a také nesléhavost. Jedná se zkrátka o skvělý materiál, který je v dnešní době mezi zákazníky velmi oblíbeným. Samotná práce proběhla, jak už to u Poctivé izolace bývá, velmi rychle. Poctivá izolace přijede, nafouká, uklidí a odjíždí. Je to takhle jednoduché. Poctivá izolace působí po celé ČR. Vyzkoušejte si nás i Vy.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Brno-město Objem 33.2 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×