Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace střechy rodinného domu v Bystřici pod Hostýnem

Izolace střechy rodinného domu v Bystřici pod Hostýnem

03.04.2022

Zateplení Kroměříž

Izolace střechy přesněji řečeno izolace dutiny dvouplášťové střechy rodinného domu foukanou izolací v Bystřici pod Hostýnem Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Zateplení stropu o celkové výměře 110 m2 Poctivá izolace provedla během jednoho dopoledne. Dutina dvouplášťové střechy je pro jiné zateplovací technologie nerealizovatelnou konstrukcí. Poctivá izolace se svojí technologií foukané minerální izolace aplikovala foukanou vatu od Knaufu s názvem Supafil.

Zateplení střechy

Zateplení střechy v Bystřicí pod Hostýnem foukanou izolací majiteli domu přineslo hned několik benefitů. Dva nejdůležitější si zmíníme. Prvním benefitem je výrazná úspora finančních prostředku za topení. Dutina dvouplášťové střechy byla bez jakékoliv teplené izolace. Tepelné ztráty stropem byly hrozivé. Po zateplení střechy se náklady za vytápění sníží o desítky procent. Druhým benefitem a neméně významným je zlepšení tepelného komfortu v domě. Po zateplení střechy došlo v letních měsících v místnostech pod střechou, tedy v 2. nadzemním podlaží, k výraznému zlepšení tepelného komfortu. Místnosti se vlivem letních veder nepřehřívaly, tak jako v minulosti, kdy ještě dutina střechy nebyla zateplená. Kvalitní izolační materiál ve spojení s dostatečně vysokou vrstvou nové izolace funguje i v létě. Střechou v zimě teplo neuniká a lépe se vyhřejí i místnosti pod střechou. A naopak v létě se skrz vrstvu tepelné izolace v dutině střechy nedostávají vysoké teploty do místností v 2. nadzemním podlaží. U dvouplášťových střech je rovněž velmi důležité nezapomenout řešit odvětrání zbytkové vlhkosti. Poctivá izolace všem zájemcům o zateplení dvouplášťových střech nejenomže zpracuje cenovou nabídku na zateplení foukanou izolací, ale i upozorní na nutnost odvětrání a v případě zájmu zpracuje i technické řešení odvětrání včetně cenové nabídky. Jestli odvětrání dvouplášťové střechy majitel domu udělá společně s foukanou izolací nebo jindy, anebo jej neudělá vůbec, je čistě na rozhodnutí majitele domu. Pro zateplení dutiny dvouplášťové střechy není podmínkou mít odvětrání střechy hotové. Nicméně je důležité zmínit, že majitel domu bere zodpovědnost za rozhodnutím neudělat odvětrání dutiny střechy na sebe. Pokud by se vlivem zbytkové vlhkosti tvořilo větší množství kondenzátů, který by se neměl, jak z dutiny střechy dostat, mohla by tato situace zapříčinit napadení dřevěných částí střechy dřevokaznými škůdci. Poctivá izolace důrazně doporučuje toto nebezpečí nepodcenit. V případě, že s odvětráním chcete počkat, tak Poctivá izolace radí dutinu střechy sledovat, a to zejména vod podzimu do jara. Pro tyto účely je vhodné mít ve střešním plášti zajištěn vstup do dutiny střechy například střešním výlezem. Střešní výlezem lze osadit buď před zateplením střechy nebo současně s jejím zateplením.   

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střecha, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Kroměříž Objem 42 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Jarní prohlídka zdarma ×