Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu dřevostavby v Blatné

Izolace stropu dřevostavby v Blatné

20.09.2021

Foukaná izolace Strakonice

Zlatý Strakonice! Kolem druhý mohlo bejt, když jsme dorazili na zateplení dřevostavby v Blatné. Oblast, ve které Poctivá izolace provádí foukané izolace velmi často. Zateplení stropu je nejčastější práce, kterou foukanými izolacemi a nejenom na Strakonicku provádíme. A je to logické. Izolatérská technologie foukaných izolací je pro zateplení stropů nejefektivnějším způsobem zateplení. Vezmeme – li v úvahu, že se jedná o technologii, která je velmi rychlá, která používá izolačním materiály s tepelně izolačními vlastnostmi stejnými jako jiné izolační technologie a která je kupodivu cenově velmi dostupná, tak soubor těchto vlastností z foukaných izolací dělá právě onu nejefektivnější zateplovací technologii.

 

Foukanou izolaci

A to jsme ještě nezmínili, že foukaná izolace na každém stropě a obzvláště na stropech dnešních novostaveb, kterou jsou z převážné většiny konstrukčně tvořeny s dřevěných příhradových vazníků s lehkých sádrokartonovým stropem, který je absolutně nepochozí, vytvoří dokonale souvislou vrstvu foukané izolace. Navíc můžete kdykoliv to bude potřeba, foukanou izolaci odhrnout a provést například dodatečnou montáž prostupu skrz sádrokartonový strop pro elektroinstalaci apod. Po dokončení práce izolaci opět nahrnete zpět. Zkuste něco podobného udělat třeba se stříkanou pěnou. To je naprosto nemožné!

 

Cena foukané izolace

Mnoho našich klientů velmi příjemné překvapíme, když jim sdělíme, kolik stojí foukaná izolace od Poctivých izolací. Někdy jsou až zděšení z toho, jak vysoké částky si konkurenční firmy říkají za zateplení stropu foukanou izolací. Poctivá izolace není nadarmo pojmenovaná poctivá izolace. Nejenom, že pracujeme poctivě, poctivě foukáme veškeré izolace, ale i poctivě se chováme v cenové politice naší firmy vůči Vám našim klientům. Foukaná izolace skutečně nemusí stát jako celá nová střecha, ale může stát a věřte, že stojí jako klasická desková nebo rolovaná izolace. Foukaná izolace je o desítky procent levnější než stříkané pěny a přitom izoluje mnohdy lépe než pěny. Své o tom ví mnoho dřevostavitelů, kteří si od Poctivé izolace nechávají izolovat své domy. Foukané izolace mají mnoho podob a mnoho způsobů určení. Podívejte se na naše jiné referenční stavby a přesvědčte se sami nebo nám zavolejte a my Vám rádi poradíme se zateplením Vašeho domu nebo jakékoliv jiné budovy.

Parametry realizace

Oblast: Strakonice Objem 42.7 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×