Izolace stropu dřevostavby | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu dřevostavby v Jablonci nad Nisou

Izolace stropu dřevostavby v Jablonci nad Nisou

28.03.2022

Zateplení Jablonec nad Nisou

Izolace dřevostavby přesněji řečeno izolace stropu novostavby rodinného domu foukanou izolací v Jablonci nad Nisou Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Zateplení stropu o celkové výměře 122 m2 Poctivá izolace provedla během jednoho dopoledne. Dřevostavba má krov ze sbíjených dřevěných vazníků. Ke spodní pásnici je pomocí dřevěných latí připevněná parotěsná fólie s minimální gramáží 200 g/m2. Na takto připravenou parotěsnou fólii Poctivá izolace aplikovala minerální izolaci nebo někdo také říká foukanou vatu od Knaufu s názvem Supafil.

Zateplení subdodavatelsky

Zateplení stropu dřevostavby foukanou izolací Supafil bylo provedeno službou zateplení subdodavatelsky. Foukaná vata, jak se také někdy říká aplikaci foukaných minerálních izolací je ideálním technickým řešením pro všechny stavební společnosti, kterým se jednak nedostává pracovní síly nebo nechtějí provádět vlastními silami nepříjemné zateplovací práce na půdách svých staveb. Již mnoho stavebních firem a řemeslníků vyzkoušeli službu zateplení subdodavatelsky poskytovanou Poctivou izolací z Dobronína. Stačí zavolat na 722689388 nebo 721207099 a sdělit jaký dům a kdy potřebujete zaizolovat a my se už o vše ostatní postaráme. Nemusíte koordinovat své lidi, nemusíte nakupovat deskové a rolované izolace nemusíte prostě řešit vůbec nic. Stačí zavolat a Poctivá izolace pro Vás provede profesionální jakékoliv zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny. Poctivá izolace má pro všechny možné typy konstrukcí nachystané nejenom technická řešení, ale hned několik druhů izolačních materiálů. Poctivá izolace Vám navrhne nejenom nejvhodnější izolační materiál, ale i nejoptimálnější izolační vrstvu a v případě problémových konstrukcí i způsob jejich odvětrání. K tom všemu je Poctivá izolace na stavbě plně samostatná a veškeré přípravné práce spojené se zateplením stropu, zateplením střechy nebo zateplením stěny zvládneme udělat sami. Od nás dostanete kompletní hotové dílo s dlouhou zárukou a k tomu za velmi nízkou cenu. Zateplení subdodavatelsky od Poctivé izolace se prostě vyplatí. Vyzkoušejte si nás. Zavolejte nám nebo nám pošlete svůj projekt a my Vám se zateplením stropu, zateplením střechy nebo zateplením stěny zbavíme trápení a vše vyřešíme za Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Jablonec nad Nisou Objem 44.5 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům