Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu dřevostavby v Povrlech

Izolace stropu dřevostavby v Povrlech

08.11.2021

Zateplení Ústí nad Labem

Zateplení stropu novostavby rodinného domu typu dřevostavba v Povrlech Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Dřevostavba s dřevěnou střešní vazníkovou konstrukcí s lehkým sádrokartonovým podhledem s parotěsnou fólií. Pro stavitele dřevostaveb je foukaná izolace oblíbeným způsobem zateplení stropu. Jedná se o velmi rychlý a v současné době nejefektivnější způsob zateplení novostavby.

Poctivá izolace

Za dobu svého fungování Poctivá izolace provedla několik set zateplení stropů dřevostaveb po celé České republice. Pro výrobce a stavitelé dřevostaveb Poctivá izolace poskytuje službu zateplení subdodavatelsky, která je velmi výhodnou a žádanou službou. Stavitelé dřevostaveb si Poctivých izolací cení především protože nám stačí zaslat pouze objednávku na zateplení stropu nebo zateplení střechy nebo zateplení stěny dřevostavby a my se postaráme o všechno ostatní. Doporučíme nejvhodnější druh izolačního materiálu, nejlepší izolační postup a mnoho dalších technických informací. K tomu všemu garantujeme cenu izolačních prací dlouhodobě, poskytujeme velmi dlouhé záruční lhůty, poskytujeme poradenský servis ať už v době přípravy projektu dřevostavby nebo přímo na stavbě v době její realizace. A to všechno zcela zdarma.

Supafil loft

Pro stavitele dřevostaveb má Poctivá izolace skladem 5 druhů izolačních materiálů včetně toho v současné době nejlepšího, který můžete v Evropě dostat. Tím je Supafil loft. Tento již celkem známý izolační materiál si každým rokem získává čím dále větší oblibu a každým rokem stoupají jeho prodeje. Není se čemu divit jedná se velmi lehký, nesedavý, zcela ekologický a zdravotně nezávadný a bez jakýchkoliv chemických přísad nebo barviv. Naše společnost Supafil loft má ve svém sortimentu od roku 2012. Je to rok, kdy byl Supafil loft uveden na český trh a naše společnost byla mezi prvními, která Supafil loft mohla svým zákazníkům nabídnout. Za tu dobu jsme získali velmi bohaté zkušenosti, znalosti a dovednosti s aplikací Supafilu loft, o které se rádi podělíme s každým naším klientem. Zkuste i Vy si nechat zpracovat cenovou nabídku na zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny dřevostavby od Poctivé izolace. Zavolejte nám 721 207 099 a my Vám rádi poradíme.

Parametry realizace

Oblast: Ústí nad Labem Objem 38.3 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×