Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu typu dřevostavba v Křešicích

Izolace stropu novostavby rodinného domu typu dřevostavba v Křešicích

21.06.2021

Zateplení dřevostavby

Zateplení stropu dřevostavby technologií foukaných izolací je běžným způsobem jak dostat kvalitní zdravou izolaci na strop nového domu. Foukaná izolace, navíc v tak spletité střešní konstrukci jakou je vazníková střecha, je neocenitelnou pomocí. Foukaná izolace je vítaným pomocníkem nejenom pro všechny drobné stavitele, kterým ušetří spoustu nervů a nepříjemné práce s roztahováním izolačních desek nebo rolí mezi vazníky a to ve dvou až třech vrstvách, ale foukanou izolaci si u nás objednávají i mnohé stavební firmy.

Izolace subdodavatelsky

Poctivá izolace poskytuje stavebním společnostem službu izolace subdodavatelsky. Tato služba je pro stavební firmy velmi přínosná. Stavební firma ušetří především čas a peníze. Čas ušetří tím, že lidé, kteří by izolovali strop tohoto domu o výměře cca 120 m2 deskami nebo rolemi zhruba mohou na stavbě dělat něco jiného. 2-3 dny, které by strávili izolováním deskami nebo rolemi my z Poctivých izolací zvládneme zaizolovat za cca 3-4 hodiny. Navíc cena za, kterou strop zaizolujeme je srovnatelná a mnohdy i nižší než je cena pokládky rolí nebo desek.

Profesionální izolace

Dále na naše služby poskytujeme až 5 let dlouhou záruku, a to jak na izolační materiály, tak na práci. Izolační práce jsme za dobu našeho fungování povýšili na řemeslo. Od jakživa byla práce s telenými izolacemi brána jako nutné zlo. Izolace kousaly, škrábaly, roztahují se v půdních prostorách, ve stísněných konstrukcích a všeobecně se u stavebních dělníků práce s izolací netěší žádné oblibě. Poctivá izolace tuto nevděčnou práci vzala na sebe a díky absolutním profesionalizaci všech našich lidí v celém týmu, jsme aplikaci izolací povýšili na řemeslo. Všichni lidé v týmu Poctivá izolace jsou špičkou ve svém oboru. Od techniků, přes obchod až po aplikační techniky. 

Parametry realizace

Oblast: Litoměřice Objem 51.5 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×