Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Heřmanově

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Heřmanově

05.09.2022

Zateplení Žďár nad Sázavou

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu typu bungalov v Heřmanově. Středem stropu vedla nosná zeď, která oddělovala prostor půdy na dvě části. Dům byl tvořen dvěma protilehlými pultovými střechami, trámovým krovem a sádrokartonovým podhledem. Náš profi tým proškolených pracovník nafoukal na volno shora do trámového stropu minerální skelnou izolaci Supafil loft od společnosti Knauf. Zatepleno bylo během chvilky.

Zateplení stropu

Na volnou plochu do trámového stropu nafoukal zkušený tým pracovníků Poctivé izolace sklenou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom minerálních sklených izolací jako je Supafil nabízíme také minerální čedičové izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a rovněž polystyrenové izolace. S výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Váš dům Vám rádi poradíme v rámci našeho špičkového zákaznického servisu. Máme za sebou více než 10 let poctivé práce a mnoho získaných zkušeností, o které se s Vámi rádi podělíme. S pomocí technologie foukané izolace ochráníme Váš dům před únikem tepla v zimě a před nepříjemným přehřívání v létě. Jak již bylo zmíněno, na strop rodinného domu v Heřmanově byl nafoukán materiál Supafil loft, který disponuje nízkou objemovou hmotností, takže lehké SDK podhledy nijak významně nezatíží. Supafil je rovněž prodyšný, nesléhává, je nehořlavý a zcela zdravotně nezávadný. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Jsme tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 52.6 m³
Oblast: Žďár nad Sázavou
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×