Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Hojkově

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Hojkově

13.06.2022

Zateplení Jihlava

V červnu 2022 zateplila Poctivá izolace strop rodinného domu v Hojkově. Konkrétně se jednalo o novostavbu typu bungalov se sedlovou střechou a vazníkovou konstrukcí se sádrokartonovým stropem. Na tento typ konstrukce je foukaná izolace ideální, jelikož i přes veškeré překážky vytvoří na stropě celistvou lehkou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů a zajistí tak tepelný komfort v domě po celý rok. Na strop novostavby rodinného domu v Hojkově použila Poctivá izolace materiál Climatizer Plus, který nafoukala na plochu stropu 172 m2 ve vrstvě vysoké 42 cm.

Zateplení stropu

Pro bungalovy je vazníková konstrukce s lehkým sádrokartonovým stropem typická. Zateplování takto složité konstrukce s tím, že si musíte dát pozor, abyste nešlápli na strop, který se může lehce probořit, není nic jednoduchého. I proto vznikla technologie foukané izolace, které se také říká foukaná vata. Foukaná izolace vytvoří na ploše stropu celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Pomocí foukacích strojů se materiál dostane do každé skulinky a do každého rohu. Není tedy třeba se namáhat s náročným řezáním a pokládáním izolačních desek či izolačních rolích. S Poctivou izolací máte zaizolováno během několika hodin. V případě rodinného domu v Hojkově byl zvolen materiál Climatizer Plus. Climatizer Plus je celulózová neboli papírová izolace, která se, jak již název napovídá, vyrábí z tříděného papíru. Přední vlastností této izolace je její měrná kapacita tepla. Čím vyšší měrná kapacita tepla, tím lépe dokáže daná izolace v sobě akumulovat teplo. Climatizer Plus se tedy perfektně hodí do dutin střech, které by se mohly v letních měsících přehřívat, jelikož skvěle izoluje proti vedru. Poctivá izolace má již nespočet zkušeností se zateplením stropů nejen bungalovů. Poptejte si Poctivou izolaci a nechejte si izolovat Váš strop, střechu či stěny. Nabízíme na výběr z celkem 5 druhů izolačních materiálů. Každý materiál má své výhody a přednosti, které se hodí do různých druhů konstrukcí. S výběrem toho pravého materiálu pro Vaši konstrukci Vám rádi poradíme a pomůžeme. Můžete se na nás spolehnout. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 70.98 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×