Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Kameni

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Kameni

20.10.2021

Izolace Havlíčkův Brod

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Kameni u Havlíčkova Brodu Poctivá izolace zrealizovala v říjnu 2022. Novostavba rodinného domu se sedlovou střechou a vodorovným stropní podhledem zavěšeným pod dřevěnými sbíjenými vazníky. Podhled je tvořen sádrokartonovými deskami s parotěsnou fólií. Aplikovaná výška izolace 40 cm. Izolační materiál foukané izolace byl doporučen Supafil loft.

Proč Supafil loft?

Protože s výškou 40 cm tepelné izolace na sádrokartonovém podhledu s parotěsnou fólií už stoupá riziko přetížení tohoto druhu stropu, pokud se nezvolí správný typ izolace a správná izolační technologie. Sádrokartonové stropy jsou ve většině případu realizovány v základním provedení a toto základní provedení unese cca15 kg/m2. Když si vezmete, že například čedičové izolace mohou mít objemovou hmotnost 45 a více kg/m3, tak Vám jednoduchým výpočtem vyjde, že strop s vrstvou izolace 40 cm z čedičových desek bude zatížen váhou 18 kg/m2.  Podobně těžké izolace jsou i mezi izolanty, které se používají pro foukané izolace. Mezi těžké se řadí celulózové, dřevovláknité i ony již zmiňované čedičové izolace. Nicméně řešení existuje a je velmi jednoduché. Skelná foukaná izolace od Poctivé izolace. Konkrétně izolační materiál Supafil loft. Supafi loft je velmi lehký, nesléhavý, zdravotně nezávadný bez jakékoliv chemie a okulibý izolační materiál. Poctivá izolace patří mezi největší realizační chcete-li foukací společnosti Supafilu loft v ČR. Supafi loft mám v nabídce izolačních materiálů pro foukané izolace od roku 2012. Žádná jiná společnost v ČR nemá tak bohaté zkušenosti s aplikací Supafilu loft do různých konstrukcí, tak jako ta naše.

Poctivá izolace

Nejenomže Vám Poctivá izolace provedené dokonalé zateplení stropu za pomocí technologie foukaná izolace, ale ještě Vám zdarma poradíme jaký izolační materiál použít. Jsme objektivní, protože máme v nabídce 5 druhů izolačních materiálů a se všemi máme bohaté zkušenosti. Neprotěžujeme jeden jediný druh izolací do všech konstrukcí a do všech budov, tak jak to bohužel činí mnoho jiných konkurenčních firem. Každým rokem provedeme několik set realizací. Víme, že ne každý izolační materiál se hodí do všech konstrukcí. Neexistuje jeden univerzální izolační materiál. Každý izolant má své výhody a nevýhody a my o všech výhodách ale i nevýhodách jednotlivých izolačních materiálů víme hodně a rádi Vám s výběrem poradíme a pomůžeme. Tak jak jsme poradili a pomohli majiteli novostavby rodinného domu v Kameni. Díky naší odborné radě a profesionálnímu provedení zateplení stropu může v klidu spát protože ví, že mu jeho strop s vyšší vrstvou izolace nespadne na hlavu.

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 50.8 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×