Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu novostavby rodinného domu v obci Psáře

Izolace stropu novostavby rodinného domu v obci Psáře

25.04.2024

Zateplení Benešov

Na konci roku 2023 nás oslovil zákazník na základě doporučení, což nás moc těší! Byli jsme osloveni za účelem zateplení stropu novostavby pomocí foukané tepelné izolace. Jednalo se o klasický krov s konstrukcí sbíjeného příhradového vazníku. Pro tuto konstrukci je tepelná foukaná izolace skvělým způsobem, jak zamezit tepelným mostům mezi vazníky. Nabídku jsme investorovi vypracovali dle doložené projektové dokumentace s přepočtem pro foukanou izolaci. Na jaře měl investor připraveno pro aplikaci tepelné foukané izolace, a tak jsme bezplatně na stavbu zajeli, abychom se ujistili, že je strop připraven pro příjezd naší party a aplikaci foukané izolace. Při domluveném termínu aplikace si naši foukači ještě jednou zkontrolovali půdní prostor a zaměřili se na místa jako jsou příčky prostupující do půdního prostoru, které bylo třeba zafoukat stejnou vrstvou foukané izolace jako ostatní plochu, tedy 40 cm. Za pouhé dopoledne bylo efektivně zatepleno.

Zateplení stropu

Pro izolování stropu novostavby se sádrokartonovým podhledem jsme s investorem zvolili minerální foukanou izolaciz bílého panenského vlákna pro jeho nízkou objemovou hmotnost, difuzní odpor pro odvětrávání vlhkosti, nesléhavost, a hlavně jemnost při styku s izolací, jelikož se v půdním prostoru nachází revizní lávka s odkladovou plochou. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom minerálních skelných izolací jsou to rovněž minerální čedičové izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a polystyrénové izolace. S výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Váš typ konstrukce Vám v Poctivé izolace rádi poradíme a pomůžeme. Máme za sebou již stovky zakázek a řadu let zkušeností, o které se s Vámi rádi podělíme. Poptejte si zateplení stropu či střechy i Vy.  

Poctivá izolace 

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.   

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 70.3 m³
Oblast: Benešov
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×