Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu novostavby rodinného domu ve Slušovicích

Izolace stropu novostavby rodinného domu ve Slušovicích

29.03.2024

Zateplení Zlín

Dům s valbovou střechou s vazníkovou konstrukcí krovu a se sádrokartonovým lehkým podhledem typu bungalov byl již částečně zateplen minerální foukanou izolací mezi a nad vazníky. Pod vazníky byla stavební firmou položena rolovaná skelná vata ve vrstvě vysoké 20 cm, aby se mohlo přes zimu pracovat v interiéru. K doizolování plné doporučené vrstvy je foukaná izolace ideálním řešením. Jde o skvělý způsob, jak zabránit vzniku tepelných mostů. Je třeba, aby se izolace dostala mezi vazníkovou konstrukci a mezi možné mezírky stávající vaty. V tomto případě byla použita skelná minerální izolace – panenské bílé vlákno, kdy se dofoukala vrstva 15 cm. Půdním prostorem prochází komín – ten nebylo třeba obkládat minerálními deskami, jelikož skelná foukaná izolace je nehořlavá. Foukaná izolace ve spojení s izolačním materiálem panenského bílého vlákna je dokonalým zateplením pro lehké SDK stropy, kolem komína, i pro doizolování na stávající izolaci.

Zateplení stropu

Zateplení stropu bungalovu mezi a nad vazníky nafoukal náš tým proškolených pracovníků skelnou minerální izolací, panenským bílým vláknem, které i ve větší vrstvě nezatíží lehký sádrokartonový podhled.

Poptejte i Vy nezávazně a bezplatně foukanou izolaci pro Vaši stavbu. Ať už starší rodinný dům či novostavbu. Náš zkušený technik Vás rád navštíví a vybere pro Vás nejvhodnější materiál, který zajistí efektivní energetickou úsporu Vašeho domu. Poctivá izolace nabízí celkem 5 druhů izolačních materiálů – skelné minerální izolace, dřevovláknité, celulózové, čedičové nebo polystyrenové izolace.

Poctivá izolace 

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.   

Parametry realizace

Oblast: Zlín Objem 23.43 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×