Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu rekonstruovaného rodinného domu v Praze

Izolace stropu rekonstruovaného rodinného domu v Praze

05.01.2022

Zateplení Praha

Zateplení stropu rekonstruovaného rodinného domu v Praze Poctivá izolace zrealizovala v lednu 2022. Rekonstruovaný rodinný dům s dutinou v trámovém stropě, kterou Poctivá izolace vyplnila foukanou izolací Supafil. Velikost této zakázky nebyla nikterak ohromující. Objem nafoukané izolace dosáhl 6,6 m3 a cena za izolační práce nečinila ani 10 000 Kč. Poctivá izolace práci provedla za 2 hodiny. 

Poctivá izolace pomáhá

Realizace zateplení stropu rekonstruovaného rodinného domu v Praze byla z kategorie těch zakázek, které spíše pomohou vyřešit velký problém o malém rozsahu zakázky. No ale jinak to nešlo. Jiný způsob zateplení dutiny trámového stropu nebyl technický možný než jej vyplnit foukanou izolací. Když máme k dispozici technologii, která může pomoci, tak je naší povinností pomoci. Výdělek z této realizace je sice nulanulanic, ale majitel domu je nadmíru spokojený, že je dutina trámového stropu zateplena. A kdoví, třeba nás majitel domu, které mu jsme naší prací pomohli jednou doporučí dál. Poučení z této realizace? Poctivá izolace nikoho neodmítá. Pokud je to jenom trochu technicky a logisticky možné pomůžeme s kvalitním zateplením každému.

Zavolejte nám

Poctivá izolace poskytuje poradenský servis všem zájemcům o zateplení stropu, zateplení stěny nebo zateplení střechy. Stačí nám zavolat 721207099 nebo napsat na info@poctiva-izolace.cz sdělit, co potřebujete na svém domě vyřešit. Nemusíte se vůbec bát, že nám nesdělíte své problémy po stavařské stránce odborně. Pro získání základních informací se budeme spíše vyptávat my a až budeme mít dostatek informací, tak Vám navrhneme další postup. Buď se u Vás při našich cestách zastavíme nebo Vám zpracujeme rovnou orientační cenovou nabídku a pak se u Vás zastavíme anebo se domluvíme úplně na individuálním postupu. Vše je věcí dohody. Po obdržení cenové nabídky máte tolik času na rozhodnutí, kolik budete potřebovat. Nikdo Vás z Poctivých izolací nebude tlačit do rychlé objednávek, tak jak to nelidsky dělá naše konkurence. Vždyť objednat službu zateplení stropu v řádu desítek tisíc korun chce čas na rozmyšlenou. Někdo si potřebuje doplnit nebo ověřit informace, které Vám sdělujeme, někdo si chce prověřit reference, pročíst recenze na internetu apod. Na to všechno Vám dáme dostatek času. Až se rozhodnete a potvrdíte nám objednávku, tak opět v klidu a bez nátlaku domluvíme termín realizace, tak aby vyhovoval především Vám. No a po příjezdu naší realizační skupiny na provedení samotného zateplení si můžete vychutnat pracovní koncert v provedení Poctivé izolace. Vyzkoušejte si nás.

Parametry realizace

Oblast: Praha 4 Objem 5.8 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×