Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu rodinného domu s novou podlahou v Hanušovicích

Izolace stropu rodinného domu s novou podlahou v Hanušovicích

29.03.2024

Izolace Šumperk

V březnu 2024 Poctivá izolace provedla zateplení stropu staršího rodinného domu včetně vybudování nové plně pochozí podlahy v Hanušovicích. Celková výměra stropu 117 m2 byla i celkovou výměrou pro nově budovanou podlahu, do které Poctivá izolace provedla foukanou izolaci o celkovém objemu 35,1 m3. Nově zhotovená podlaha na půdě rodinného domu je postavena z podlahového systému, který si Poctivá izolace pro své klienty vyrábí přímo na míru na požadovanou vrstvu foukané izolace.

Izolace stropu

Některé stropní konstrukce neumožňují aplikovat foukané izolace do dutin stropu, protože je buď nemají nebo jsou příliš nízké pro požadované vrstvy izolací. Příkladem může být dotační titul Nová zelená úsporám LIGHT, který vyžaduje minimální vrstvu izolace 30 cm. Který ze straších rodinných domů disponuje trámovou dutinou právě o výšce 30 cm? No málokterý. Proto má Poctivá izolace pro tyto případy vlastní řešení. Pokud majitel rodinného domu podlahu půdy aktivně využívá a zároveň chce provést zateplení podlahy půdy, tak je řešení Poctivé izolace dělané přímo pro něj. Na podlaze půdy postavíme rošt, do kterého velmi jednoduše aplikujeme požadovanou vrstvu izolace. Podlahový rošt Poctivá izolace vyrábí každému klientovi na míru a na požadovanou vrstvu izolace. Vrstva izolace může být jakákoliv. Podle požadované vrstvy foukané izolace vyrábíme výšku nosných špalíků. Pro zajištění pochůznosti nové podlahy celý rošt po zafoukaní izolace zaklopíme OSB deskami o síle 18 mm. Aby foukaná izolace byla chráněná před pronikající vlhkostí, tak pod rošt Poctivá izolace rozkládá parotěsnou fólii o gramáži 200 g/m2. Ze stejného podlahové roštu lze vystavět pouze chodníčky nebo-li revizní lávky. Těch se využívá na půdách, kde není požadované zachování plné pochůznosti v celé ploše půdy. 

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 28.3 m³
Oblast: Šumperk
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×