Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu rodinného domu s pultovou střechou v Praze

Izolace stropu rodinného domu s pultovou střechou v Praze

20.10.2022

Zateplení Praha

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Praze. Pultová střecha se v nejvyšším místě zvedala do výšky přibližně 1 metr. Dům disponoval nově osazeným vikýřem a střešní krytina byla tvořena plechem na prkenném podbití. Na keramický strop o celkové ploše 100 m2 nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků vrstvu skelné minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf vysokou 30 cm. Na stropě domu tak vznikla celistvá dokonale izolující vrstva foukané izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů, která zajistí dokonalý tepelný komfort v domě po celý rok. Šetřete na energiích i Vy. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Jsme tu pro Vás.

Zateplení stropu

Na keramický strop stávajícího rodinného domu v Praze nafoukal náš tým pracovníků Poctivé izolace 30 cm vysokou vrstvu materiálu Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální sklená izolace, mezi jejíž přední vlastnosti patří její nízká objemová hmotnost, prodyšnost, nesléhavost, nehořlavost či zcela zdravotní nezávadnost. Supafil je navíc ekologický a má čistě bílou barvu. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom minerálních skelných izolací jako je Supafil nabízíme ještě minerální čedičové izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a polystyrénové izolace. Výběr materiálu je zcela na Vás. Pokud si nevíte rady, jistě oceníte náš poradenský servis. V Poctivé izolaci poradíme, zhodnotíme a navrhneme řešení na míru pro Vás. Domluvíme den realizace, který Vám vyhovuje. V Poctivé izolace je individuální přístup k Vaší stavbě samozřejmostí, stejně jako úklid po naší práci. Malý dům je pro nás stejně důležitý, jako ten velký. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace působí po celé České republice.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Praha Objem 23.4 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Jarní prohlídka zdarma ×