Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu rodinného domu v Kyjovicích

Izolace stropu rodinného domu v Kyjovicích

24.03.2022

Zateplení Opava

Izolace stropu stávajícího rodinného domu foukanou minerální izolací v Kyjovicích Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Realizaci zateplení stropu rodinného domu Poctivá izolace provedla foukanou minerální izolací Supafil. Společně s foukanou minerální izolací Poctivá izolace na podlaze půdy zhotovila novou plně pochozí podlahu. Zateplení stropu o celkové výměře 87 m2 a stejné výměry tedy plochy 87 m2 podlahy Poctivá izolace provedla během dvou dnů. Výsledkem práce Poctivé izolace je dokonale zateplený strop a nová funkční podlaha na půdě.  

Izolace stropu

Zateplení stropu s trámovou konstrukcí stávajícího rodinného domu v Kyjovicích proběhlo na horní záklop, tedy podlahu půdy. Tato metoda zateplení byla zvolena ze dvou důvodů. Za prvé. Dutinu trámového stropu nešlo využít, protože do dutiny stropu by se požadovaná vrstva izolace nevešla. Druhým důvodem bylo, že po zateplení dutiny trámového stropu hrozí vyšší míra kondenzace vodních par v dutině stropu a tím i roste riziko poškození stropní konstrukce vlivem rozvoje dřevokazných škůdců – houby, plísně, dřevokazný hmyz. Proto Poctivá izolace radí raději dutiny trámových stropů neizolovat a tepelnou vrstvu v dostatečné výšce aplikovat na podlahu půdy. Pro obsloužení všech nezbytných konstrukčních a technologických částí domu, které se nachází na půdě Poctivá izolace vyhotoví buď revizní lávky nebo celoplošnou podlahu, tak jak je tomu v domě v Kyjovicích. Případně můžeme zhotovit novou podlahu pouze na části půdy a pro přístup do zbylé části půdy lze vystavět revizní lávky. Možností je tedy hned několik. Poctivá izolace rovněž doporučuje pod novou vrstvu izolace s celoplošnou podlahou pro jistotu instalovat parotěsnou fólii. Ta zamezí prostupu vlhkého vzduchu skrz trámovou konstrukci, která je považovaná za velmi difúzně otevřenou. Nová celoplošná podlaha je zaklopená OSB deskami o síle 18 mm. Používáme broušené OSB desky opatřené ze všech čtyřech stran pery a drážkami. Nová podlaha od Poctivé izolace zvládne zatížení více jak 250 kg/m2, což je hodnota, která výrazně převyšuje normativní požadavky na únosnost podlah na půdě. Dokonce hodnota 250 kg/m2 odpovídá únosnosti podlah pro nově budované podkrovní místnosti.   

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Opava Objem 31.3 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×