Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu rodinného domu v Plzni

Izolace stropu rodinného domu v Plzni

10.11.2021

Zateplení Plzeň

Zateplení střechy rodinného domu v Plzni Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Stávající rodinný dům s obytným podkrovím. Dutiny v šikminách byly nekvalitně zatepleny starou skelnou vatou. Doporučili jsme majiteli tuto vatu zlikvidovat a dutiny vyplnit novou tepelnou izolací. Vodorovná část stropu v podkroví nebyla izolovaná vůbec. Na strop domu jsme majiteli doporučili aplikovat minimálně 25 cm izolace, aby izolace stropu splnila doporučenou hodnotu pro zateplení stropu tedy tepelný odpor R=6,25 m2.K-1.W-1. Izolační materiál, který jsme použili pro zateplení stropu a zateplení střechy toto vše splňoval. Zateplovací práce Poctivá izolace provedla během 3 hodin. Celkově jsme na strop a do střešních dutin nafoukali 11,4 m3 izolačního materiálu Supafil.

Supafil

Pro zateplení stropu rodinného domu v Plzni jsme majiteli domu jednoznačně doporučili izolaci Supafil. Důvodů bylo několik. Pro zateplení střechy tedy dutin v šikmých částech střech se Supafil hodí skvěle z toho důvodů, že je v dutinách stlačen do hustoty 24-25 kg/m3 a při této hustotě dosahuje součinitel tepelné vodivosti lambda λ=0,038 a přitom svým tlakem podstřešní fólie nevytlačuje směrem ke střešním taškám. Pro zateplení stropu v jeho vodorovné části byl aplikován rovněž Supafil, a to s objemovou hmotností 17 kg/m3 a při této hustotě dosahuje součinitel tepelné vodivosti lambda λ=0,039. Ani při jedné z uvedených objemových hmotností Supafil nesesedá. On nesesedá vlastně při žádní objemové hmotnosti. Dále je Supafil nehořlavý. Třída reakce na oheň je A1 – to nejlepší. Neobsahuje žádné chemické látky. Supafil je v podstatě čisté rozvlákněné sklo.

Poctivá izolace

Poctivá izolace má v sortimentu 5 druhů izolačních materiálů. Každý z nich je vhodný pro jiné účely. Každý z nich má své výhody a nevýhody. O všech výhodách a nevýhodách víme a rádi se s Vámi o ně podělíme. Každému našemu klientovi vysvětlíme, proč doporučujeme ten, či onen izolační materiál případně vysvětlíme proč není ta či ona izolace vhodná pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny právě toho Vašeho domu jiné budovy. A to vše ZDARMA! Zavolejte nám 721207099 a rádi poradíme a pomůžeme i Vám.

Parametry realizace

Oblast: Plzeň-město Objem 13.9 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×