Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu střechy rodinného domu v Náměšti nad Oslavou

Izolace stropu střechy rodinného domu v Náměšti nad Oslavou

31.01.2022

Zateplení Třebíč

Izolace střechy přesněji řečeno dutiny dvouplášťové střechy stávajícího řadového rodinného domu foukanou minerální izolací ve Náměšti nad Oslavou Poctivá izolace zrealizovala v lednu 2022. Dutiny dvouplášťových střech jsou konstrukce, které jsou velmi vhodné pro zateplení technologií foukané minerální izolace. Je velmi obtížné si už jenom představit takovouto dutinu střešní konstrukce izolovat jiným způsobem než právě foukanou izolací. Foukaná vata se dostane do všech částí i na první pohled nepřístupných částí dutiny střechy a výsledný efekt je vícenásobný. Co tím myslíme?

Proti vedru

Foukaná vata v dutině dvouplášťové střechy funguje trojím způsobem. Zateplení střechy funguje proti zimě tím, že v šetříte teplo, které neuniká. Dále Vám izolace střechy funguje proti hluku, tím že hluk způsobený deštěm, silným se velmi tlumí a neprostupuje do místností pod střechou. A v neposlední řadě zateplení střechy foukanou minerální izolaci funguje proti vedru. Protože tepelné izolace dokáží v zimě udržet teplo v interiéru, tedy uvnitř domu a tím šetříme náklady za topení a v létě zase kvalitní vrstva tepelné izolace v dutině střechy dokáže udržet teplo v dutině střechy a zabraňuje přehřívání místností pod střechou. Zateplení střechy, respektive dutiny dvouplášťové střechy foukanou izolací od Poctivé izolace je jednoduchým a levným technickým řešením na mnoho nedokonalostí těchto střech. Donce lze na tyto práce získat i dotaci z nového dotačního programu Nová zelená úsporám Light a to ve výši 50 000 Kč. Dotace ve výši 50 000 Kč pokryje náklady na zateplení dvouplášťové střechy o výměře 100 m2 v plné výši, tedy ze 100 %. Zateplení střechy máte tedy zadarmo!

Odvětrání střechy

Při zateplení dutiny dvouplášťové střechy jakoukoliv zateplovací technologií je nutní dbát na jednu důležitou zásadu. Zabezpečit dostatečně kvalitní odvětrání dutiny střechy. Odvětrání střechy je nesmírně důležité z toho důvodu, aby případně vzniklý vodní kondenzát, který se do dutiny střechy dostane z interiéru prostupem skrz stropní konstrukci nepoškodil dřevěné části krovu tím, že by se na nich nebo přímo v nich začaly vytvářet nebo rozmnožovat dřevokazní škůdci, jakými jsou plísně, houby a hmyz. Poctivá izolace každému svému klientovi poradí, jak kvalitní odvětrání dutiny dvouplášťové střechy zrealizovat. Buď si jej klient nechá provést společně se zateplením od Poctiví izolace nebo si jej provede svépomoci nebo s jiným dodavatelem. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Třebíč Objem 22.5 m³ Materiál Climastone S Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×