Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Obecní a státní budovy - Kompostárna Sázava – změna technologie

Kompostárna Sázava – změna technologie

20.03.2022

Kompostárna Žďár nad Sázavou

Stavební práce na zakázce Kompostárna Sázava Poctivá izolace provedla v únoru až březnu 2022.Realizace nové betonové leštěné podlahy, vytvoření nových vjezdových vrat s novým betonovým nájezdem a novou záchytnou jímkou.

Stavební práce

Poctivá izolace v původní kompostárně v Sázavě měla za úkol provést v rámci změny technologie kompostování odpadu drobné stavební úpravy. Jednalo se o vytvoření nového vjezdu ze štítu. Tedy odstranění původního betonové soklu a jeho zapravení. Vyříznutí sklolaminátové vlnovky, která tvoří opláštění haly kompostárny. K tomuto novému vjezdovému otvoru bylo nutné vybudovat i nový betonový nájezd. Dále Poctivá izolace vybudovala novou záchytnou jímku na odpadní vody. Nejdůležitějším prvkem stavebních úprav bylo vyhotovení nové leštěné betonové podlahy s novou hydroizolační vrstvou z PVC. 

Poctivá izolace

Poctivá izolace je dlouholetým a zkušeným dodavatelem stavebních prací. Poctivá izolace má za sebou bezpočet rekonstrukcí. Naši stávající klienti si na Poctivé izolaci nejvíce cení individuálního a profesionálního přístupuk řešení každého specifického požadavku na rekonstrukci, opravu nebo výstavbu nového objektu. Poradenství zdarma přímo v místě stavby je dalším benefitem pro naše klienty. Veškeré materiály, které používáme pro zemědělské provozy, jsou certifikovány pro používání v daném prostředí, což je záruka dlouhodobé životnosti. Vedle stavebních prací Poctivá izolace provádí zateplení stropu, zateplení střechy, zateplení stěny. Technologie foukané izolace je vhodná pro všechny zemědělské provozy. Poctivá izolace má za sebou realizace na stovkách budov po celé ČR. Neváhejte a kontaktujte nás na 722 689 388. Rádi Vás navštívíme a pomůžeme s řešením i Vašich staveb.

Parametry realizace

Oblast: Žďár nad Sázavou Objem 1 026 000 Kč Materiál Betonová podlaha Objekt Obecní a státní budovy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×