Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Zemědělství - Nová střešní krytina na hale chovu kuřat na farmě Dvorce u Bruntálu

Nová střešní krytina na hale chovu kuřat na farmě Dvorce u Bruntálu

30.04.2021

Střecha Bruntál

Na farmě chovu drůbeže jsme z jara roku 2021 provedli výměnu střešních krytin na dvou halách chovu kuřat. Celková plocha střech činí 2 500 m2. Součástí prací byla demontáž stávající hliníkové střešní krytiny, dodávka a montáž nové trapézové střešní krytiny, nového dešťového systému, klempířských prvků a hromosvodů.

 

Oprava střechy

Původní střešní krytina již neplnila svou funkci a bylo nutné ji nahradit novou. V době drahých energií doporučujeme zemědělcům se zaměřit na zateplení stropu nebo zateplení střech chovných hal. Především chov drůbeže je velmi energeticky náročný a už nízká investice do tepelné izolace od Poctivých izolací má rychlou návratnost. Vždyť vrstva vysoká 25 cm kvalitní foukané izolace od Poctivé izolace stojí včetně materiálu, práce, dopravy se zárukou 60 měsíců od 285 Kč/m2 a tato investice se opravdu velmi rychle vrátí. Nejenom, že farmář sníží náklady za vytápění haly při naskladnění nového turnusu, ale kvalitní foukaná izolace velmi dobře pomáhá snižovat i letní přehřívání chovných hal.

 

Poctivá izolace pro zemědělce

Tým pracovníků z Poctivých izolací je pro zemědělce vítaným partnerem. Mnoho chovatelů drůbež nebo prasat nás velmi dobře zná. Pro mnoho z nich opakovaně provádíme opravy nebo rekonstrukce hal. Zkušenosti a znalosti, které jsme nasbírali při opravách a rekonstrukcích hal po celé ČR mohou využít i další zemědělci. Za námi je několik set zrekonstruovaných hal. Nespočet referencí po celé ČR hovoří jasnou řečí. Poctivá izolace je spolehlivý partnerem zemědělců, chovatelů drůbeže a prasat.

Parametry realizace

Oblast: Bruntál Objem 1 475 000 Kč Materiál Trapézový plech Objekt Zemědělství
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×