Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Obecní a státní budovy - Výměna střešní krytiny nad sálem Kulturního domu v obci Bojiště

Výměna střešní krytiny nad sálem Kulturního domu v obci Bojiště

10.05.2022

Střecha Havlíčkův Brod

Výměnu střešní krytiny na Kulturním domě v Bojišti Poctivá izolace provedla v květnu 2022. Realizace výměny střechy o celkové výměře 540 m2 je pro Poctivou izolaci prací na cca 3-4 dny, včetně všech klempířských prvků.

Výměna krytiny

Před každou výměnou krytiny je důležité zhodnotit stav celé střešní konstrukce. Vyplatí se prohlédnout a zhodnotit dřevěné části krovu, zda nejsou napadané dřevokaznými škůdci. Dále je nutné vyhodnotit váhové zatížení novou střešní krytinou. Určitě se vyplatí zhodnotit stav stávajícího dešťového systému. Ve většině případu společně se střešní krytinou Poctivá izolace mění i dešťový systém. Na Kulturním domě v Bojišti za původní vlaknitocementovou střešní krytinu Poctivá izolace dodávala a montovala ocelové lakované trapézové plechy. Tato střešní krytina je podstatně lehčí než původní typ střešní krytiny. Barvu trapézového plechu jsme sladili s barvou falcované plechové střešní krytiny nad objektem hasičárny, která je umístěna ve stejné budově jako kulturní dům. Společně se střešní krytinou Poctivá izolace měnila oplechování atik a komínů a montovala nový hřebenáč. Dešťový systém byl vyměněn při nedávném zateplení obálky objektu Kulturního domu. 

Poctivá izolace

Poctivá izolace je dlouholetým a zkušeným dodavatelem nových plechových střech. Poctivá izolace má za sebou bezpočet rekonstrukcí střech. Naši stávající klienti si na Poctivé izolaci nejvíce cení individuálního a profesionálního přístupu k řešení každého specifického požadavku na rekonstrukci, opravu nebo výstavbu nového objektu. Poradenství zdarma přímo v místě stavby je dalším benefitem pro naše klienty. Veškeré materiály, které používáme pro zemědělské provozy, jsou certifikovány pro používání v daném prostředí, což je záruka dlouhodobé životnosti. Vedle stavebních prací Poctivá izolace provádí zateplení stropu, zateplení střechy, zateplení stěny. Technologie foukané izolace je vhodná pro všechny zemědělské provozy. Poctivá izolace má za sebou realizace na stovkách budov po celé ČR. Neváhejte a kontaktujte nás na 722 689 388. Rádi Vás navštívíme a pomůžeme s řešením i Vašich zemědělských staveb.

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 400 000 Kč Materiál Trapézový plech Objekt Obecní a státní budovy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×