Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Zemědělství a průmysl - Výroba a montáž budek na mléko na farmě Církvice

Výroba a montáž budek na mléko na farmě Církvice

10.07.2023

Sendvičové panely Kutná Hora

Výrobu a montáž 5 kusu bud na mléko ze sendvičových panelů na farmě Církvice v okrese Kutná Hora Poctivá izolace provedla v červenci 2023. Budky na mléko pro odchov telat musí být tepelně izolované, aby udržely stálou teplotu mléka. Proto jsou budky vyrobené z tepelně izolačních sendvičových panelů. 

Chov skotu

Pro chov skotu Poctivá izolace vyrobila a namontovala 5 budek na mléko. Budky si u nás objednala společnost AGRICO Třeboň. Dle zadání jsme veškeré komponenty pro sestavení budek vyrobili předem. Na farmě jsme už jenom jednoduše poskládali celou sestavu dohromady. Zakládací profily pro ukotvení sendvičových panelů jsou vyrobeny z nerezové oceli, aby v agresivním stájovém prostředí nedocházelo k jejich korodování. Do těchto profilů jsme ukotvili již samotné sendvičové panely. V sendvičových panelech jsme připravili stavební otvory pro dveře a okno. Okno jednokřídlé otvíravé plastové. Dveře rovněž platové interiérové. Veškeré klempířské prvky jsou vyrobené z lakovaného hliníkového plechu. Poctivá izolace celou zakázku výroby a montáže 5 kusů budek na mléko zvládla provést v plánovaném čase během 5 dnů a ve špičkové kvalitě. Nové budky na mléko Poctivá izolace předala v plánovaném termínu do 10. 7. 2023.

Poctivá izolace

Poctivá izolace je dlouholetým a zkušeným dodavatelem zemědělských staveb. Nejenom nových stájí nebo jejich částí, ale jsme našimi zákazníky ceněni, jako mimořádně kvalitní, kreativní, odborný a zkušený dodavatel rekonstrukcí všech částí zemědělských stájí. Poctivá izolace má za sebou bezpočet rekonstrukcí střech, stěn, stropů, podlah u všech typů v současné době používaných hal pro chov zvířat. Velmi často realizujeme stavby nebo stavební práce v halách určených pro drůbež, a to jak nosnou, rozmnožovací, tak výkrmovou. Nemíjí nás ani stáje určené pro chov prasat a opět máme za sebou rekonstrukce opravy všech částí těchto hal a pro všechny věkové kategorie zvířat. Umíme zrekonstruovat dojírny, střechy, stěny a kompletní stáje pro skot. Vedle stavebních prací Poctivá izolace provádí zateplení stropu, zateplení střechy, zateplení stěny. Technologie foukané izolace je vhodná pro všechny zemědělské provozy. Poctivá izolace se nevyhýbá žádné realizaci v rámci České republiky. Naši stávající klienti si na Poctivé izolaci nejvíce váží individuálního a profesionálního přístupu k řešení každého specifického požadavku na rekonstrukci, opravu nebo výstavbu nového objektu. Poradenství zdarma přímo na farmě nebo statku je dalším benefitem pro naše klienty. Veškeré materiály, které používáme pro zemědělské provozy, jsou certifikovány pro používání v agresivním prostředí s označením C4, což je záruka dlouhodobé životnosti. Poctivá izolace má za sebou realizace na stovkách zemědělských hal po celé ČR. Neváhejte a kontaktujte nás na 722 689 388. Rádi Vás navštívíme a pomůžeme s řešením i Vašich zemědělských staveb.

Parametry realizace

Oblast: Kutná Hora Objem 366 000 Kč Materiál Sendvičové panely Objekt Zemědělství a průmysl
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×